به گزارش صبح توس به نقل ازجام روز، همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس و دهه مبارک ولایت و بصیرت همایش سه هزار رزمنده شیعه و سنی دفاع مقدس با حضور امامان جمعه، علمای شیعه و سنی، خانواده شهدا و ایثارگران، مسئولان اجرایی، نظامی انتظامی در محل مصلی الغدیر تربت‌جام برگزار شد.

در این محفل بصیرتی حسین خسروی یادگار دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تسلیت جانباختن زائران درمکه و منا گفت: نظام ولایی که در حال حاضر بهره‌مند هستیم بزرگ‌ترین نعمت الهی است که بر ما ارزانی داشته است و این نعمت درراس همه نعمت‌ها مورد بازخواست خداست.

خسروی اظهار داشت: امروز به برکت وجود شهدا، امام، رهبری و دفاع مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه قوی شده است.

وی بیان داشت: مشکل امروز جهان اسلام وجود وهابیت، آل سعود، آمریکا و اسرائیل است.

خسروی در ادامه بصیرت افزایی را عامل اصلی پایداری نظام اسلامی دانست و بیان داشت: دشمن به دنبال زدن خاک‌ریزهای نظام است؛ همگان باید به دنبال ارتقای سطح آگاهی و بصیرت افزایی خود باشیم تا نظام حفظ شود.

وی افزود: ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعدی انتقال یابد تا نسل جدید با جان‌فشانی‌ها و اهمیت این نظام آشنا شوند.

این یادگار دفاع مقدس به نفوذ فرهنگی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن از تهدید نظامی ناامید شده است، بنیان خانواده و وحدت جامعه اسلامی را هدف گرفته است و با راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان به دنبال سست کردن بنیان خانواده و برهم زدن وحدت جامعه است.

خسروی خاطرنشان کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای شیعه و سنی نما به دنبال تفرقه‌اند و هیچ‌کدام ارتباطی به شیعه و سنی ندارند و جیره‌خوار استکبار جهانی هستند.

وی خطاب به مردم شیعه و سنی تربت‌جام بیان داشت: دشمن از درون خودمان علیه نظام یارگیری می‌کند، مهم‌ترین راه افزایش امنیت و اقتدار کشور حفظ وحدت مسلمین است.

وی در پایان ضمن محکومت آل سعود تصریح کرد: پشت فاجعه خونین مکه ومنا آمریکا، اسرائیل و آل سعود است، آل سعود بجای بمباران مردم مسلمان یمن به دنبال امنیت زائران خانه خدا باشد.

انتهای پیام/