به گزارش صبح توس؛  حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن طالب (ع) رشتخوار با تسلیت پیشاپیش ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بیان داشت: باید در ایام شهادت حضرت زهرا (س) همه انجام وظیفه داشته باشیم، توقع این است که مردم و مسئولان سنگ تمام بگذارند، و بر بصیرت افزایی هر چه بیشتر در جامعه تلاش داشته باشند.


وی در ادامه با تبریک روز دانشجو در 16 آذر ماه اظهار داشت: دانشجویان دارای جایگاه خاصی هستند و مقام معظم رهبری در رابطه با جایگاه دانشجو و دانشگاه می فرمایند، دانشجویان امید آینده کشورهستند، دانشجو در واقع به نحوی موذن جامعه بیدار کننده است اهل علم و بصیرت است، اهل تحقیق اهل تقوا و ایجاد کننده تحول در جامعه است، دانشجوی ما باید بصیر باشد و به دنبال هیجانات نباشد.


وی همچنین با گرامیداشت هفته بسیج در رابطه با تفکر بسیج بیان داشت: بسیج یک وادی بسیار مبارک است که ارمانگرایی را در کنار عملگرایی داراست و هیچگاه دچار آفت و مغرور شدن نخواهد شد.
 

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه اذعان داشت: بسیج تنها مختص میدان های نظامی نیست و در میدان های گوناگون در عرصه های علم، دین و .. حضور دارد، بسیج شجره طیبه است که پایدار است،که علاوه بر. ایران اسلامی در کشورهای مختلف نیز الگو سازی شده است،و بسیاری از کشور ها به طبع بسیجیان ما این مسیر را امروز پیروی می کنند.

انتهای یپیام/