به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام میرزا محمد معتمدی فر با دعوت خود و نمازگزاران این هفته نمازعبادی و سیاسی نماز جمعه به رعایت تقوای الهی با بیان اینکه روز جهانی قدس نماد حمایت مسلمین از مظلومان جهان است؛ اظهار داشت: روز جهانی قدس بزرگترین و باشکوه‌ترین نماد اتحاد مسلمین جهان در برابر زورگویی‌های نظام سلطه و دفاع از منافع و حقوق ضایع شده جهان اسلام است.

وی تصریح کرد: در این روز مسلمانان جهان اسلام به صورت هماهنگ و متحد به حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم قهرمان فلسطین به پا خواسته و انزجار خود را از ظلم و زورگویی در تمام دنیا اعلام می‌کنند.

امام جمعه تربت‌جام با بیان اینکه امروزه روز جهانی قدس به روز ترس استکبار جهانی از اتحاد و همبستگی مسلمانان تبدیل شده است؛ اظهار داشت: رژیم اشغالگر صهیونیست با حمایت کشورهای غربی، جنایات زیادی علیه مردم مظلوم فلسطین انجام داده و انسانیت حکم می‌کند مسلمانان در مقابل این جنایات ایستاده و از حقوق مردم فلسطین دفاع کنند.

حجت‌الاسلام معتمدی فر در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد «جهاد تبیین» اظهار کرد: یکی از مصادیق جهاد تبیین مقابله با ظالم و استکبارستیزی است و همه ما این جهاد را شنیدیم و باید به وظیفه خود در قبال آن عمل کرده و ندای مظلومیت را به گوش جهانیان برسانیم.

انتهای پیام/