به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ظهر امروز در آیین تجلیل از جهادگران سلامت در قرارگاه شهید سلیمانی(مبارزه با ویرووس کرونا) اظهار کرد: در دوران کشور تجربه ای بزرگ برای جهادگران و مسئولان ما بوجود آمد.

وی ضمن تقدیر از تمام اقدامات کادر درمانی و بسیج جامعه پزشکی در جهت مقابله با ویروس کرونا، افزود: آنجایی که جهادگران تنها برای خدا کار کردند، دیدیم که چه برکات به دست آمد از طرف دیگر جهادگران ما مراقب باشند که شیطان وارد اخلاص آنها نشود و آن نیات خالص که تنها فعالیت در جهت رضای خدا است با مسائل دیگر قاطی نشود.

آیت الله علم الهدی خاطر نشان شد: امروز کشور با اقدامات روتین اداره نمیشود و تنها باید با اقدامات جهادی امورات و مشکلات را حل کنیم از طرف دیگر همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله) به جوانگرایی تاکید دارند، مسئولان ما نیز باید از نیروهای جوان و جهادی استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه نیروهای جهادی و بسیجی شاید اندازه ده نیروی معمولی کارایی داشته باشد، گفت: نیروهای انقلابی و جهادی شیفتگان خدمت هستند نه تشنگان قدرت از این رو استفاده از این نیروهای جهادی و بسیجی بهترین راه کار برای حل مشکلات کشور است.

وی افزود: بحران کرونا تنها بحرانی نبود که سردار نظری با آن مواجه شد و وی در چندین بحران مانند بحران اقتصادی استان ورود موفقی داشتند و به بهترین شکل بر آن بحران ها فائق آمدند.

انتهای پیام/