حسین سنجرانی فرماندار خواف در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: میزان تزریق روزانه واکسن در تمام نقاط شهرستان خواف برابر با هدف‌گذاری انجام شده صورت گرفته و در حال حاضر بیش از ۲۰۰ نفر برای اجرای طرح واکسیناسیون در حال ارائه خدمت هستند و در کنار تیم حوزه سلامت، نیروی محترم بسیج مردمی نیز در امر اطلاع رسانی و رعایت دستور العمل ها کمک کننده هستند.

وی  با بیان اینکه تزریق واکسیناسیون کرونا براساس اولویت سنی افراد انجام می شود، بیان داشت: هم اکنون تزریق واکسن به افراد بالای ۳۰ سال در حال انجام است و با اعلام گروه‌های سنی جدید از سوی وزارت بهداشت به سرعت گروه‌های جدید در برنامه شبکه بهداشت قرار خواهند گرفت.

سنجرانی با اشاره به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس در این رابطه یادآور شد: با همکاری آموزش و پرورش و راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون، بیش از ۸۰ درصد از فرهنگیان شهرستان نیز واکسینه شدند.

شهرستان خواف هم اکنون در وضعیت نارنجی بیماری کرونا قرار دارد، تا کنون ۲۵ هزار و ۴۳۷ نفر بالای ۴۰ سال در نوبت اول و ۱۱ هزار و ۹۵۴ نفر نیز در نوبت دوم واکسینه شده اند.

مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهرستان خواف، واقع در تالار پامچال روبروی پارک وحدت و همچنین مراکز شبانه روزی سنگان، سلامی و قاسم آباد درتمامی ایام هفته از ساعت ۸ لغایت ۱۳:۳۰ فعال و برنامه واکسیناسیون را در این شهرستان دنبال می کنند.

انتهای پیام/4009