به گزارش صبح توس؛حجت‌الاسلام حسن جهانشیری امام‌جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی‌طالب شهر رشتخوار با تبریک اهدای حکم تنفیذ به آیت‌الله رئیسی گفت: سه قوه مقننه، مجریه و قضاییه انقلابی هستند، امیدواریم در سایه مقام معظم رهبری به‌زودی باکار و تلاش جهادی مشکلات کشور مرتفع شود

 

وی در ادامه با اشاره به مراسم تحلیف روز گذشته ریاست جمهوری نیز اظهار داشت: این مراسم در حضور ۱۷۰ خبرنگار و مهمانان خارجی برگزار شد که این عظمت و بزرگی ایران اسلامی را می‌رساند و امروز خیلی از کشورها افتخار می‌کنند که با ایران اسلامی در ارتباط باشند.

 

خطیب نماز جمعه رشتخوار در ادامه افزود: امروز امریکا و استکبار جهانی باید بدانند که امروز ایران اسلامی باقدرت درصحنه ایستاده و با هرگونه تهدید و زورگویی دشمن مقابله خواهد کرد.

 

وی با تأکید بر سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با دولت مردمی، بیان داشت: دولت سیزدهم باید از همه نخبگان و همه چهره سرشناس از هر نوع حزبی نیروهای انقلابی را به‌کارگیری کند تا مشکلات امروز حاکم بر کشور حل شود.

 

امام‌جمعه رشتخوار با تبریک پیشاپیش روز جوان در ادامه تصریح کرد: مشکلات امروز در کشور حل‌شدنی است و شرط ان این است که رئیس‌جمهور ما نگاه کند به توان داخلی و از جوانان مؤمن انقلابی در مدیرت کشور بهره بگیرد.

 

حجت‌الاسلام جهانشیری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری یادآور شد: دولت باید در مسیر ارمان های نظام و انقلاب اسلامی حرکت کند، شعارهای نظام اسلامی را فراهم کند و هر چه سریع‌تر باید نسبت به تشکیل کابینه و رفع مشکلات اقدام کند.

 

وی همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود در رابطه با برگزاری دوره حفظ قران کریم در سطح شهرستان رشتخوار، نیز اذعان داشت: دوره ۵۰ روزه حفظ قران کریم با توجه به هزینه بنیاد علوی، اداره تبلیغات و ستاد قرانی..  در حال انجام است لازمه آن این است که نسبت به این دوره توجه ویژه داشته باشیم.

 

امام‌جمعه رشتخوار در رابطه با شیطنت‌های دشمن در پی حاشیه‌سازی حمله به کشتی اسراییلی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ نقشی در این رابطه نداشته است و آن‌ها به دنبال تهمت زدن و شرارت‌های خود هستند، این حمله می‌تواند به‌نوعی خودزنی باشد، اینکه آن‌ها تهدیداتی را به‌صورت نمایشی انجام می‌دهند باید توجه کنند، با توجه به قدرت جبهه مقاومت در صورت خطای دشمن با جواب دندان‌شکن مواجه خواهند شد.

 

وی در پایان در رابطه با مدیریت فضای مجازی و ورود همراه باسواد دانش آموزان و والدین در این فضا گفت:  ما امروز حدود ۱۳میلیون دانش‌آموز در کشور داریم که دانش آموزان به دلیل کرونا و محدودیت‌های ایجادشده برای آموزش از این فضا استفاده می‌کنند، امروز حضور در این فضا نیازمند حضور و مدیرت والدین است.

انتهای پیام/4009