محمود اشرف زاده، دبیر قرارگاه جهادی شهید سلیمانی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت:با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه، نخستین مرحله این رزمایش در ماه مبارک رمضان سال گذشته توسط قرارگاه جهادی شهیذد سلیمانی با توزیع بیش از 500 بسته غذایی هر کدام به ارزش تقریبی 3 میلیون ریال بین نیازمندان و خانواده های متضرر از کرونا نیز توزیع شد.

وی تصریح کرد: در ادامه و مناسبت های مختلف سال بخصوص در ایام الله ها و در آستانه سال 1400 رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه در قالب های مختلف بسته معیشتی و بهداشتی، اهدای جهیزیه و همچنین اردوهای جهادی نیز ادامه یافت.

اشرف زاده گفت: به رغم آسیب های اقتصادی کرونا در ایران، اتفاق درخشانی در کشور رقم خورد که عطر اسلام و مواسات و همدلی اسلامی را سامان داد، چرا که ایران همدل سرمایه اجتماعی عظیمی است.

دبیر قرارگاه جهادی شهید سلیمانی در تربت حیدریه اظهار کرد: امروز در پانزدهمین مرحله از این کمک ها 410 بسته کمک معیشتی با مشارکت خیرین و نیروهای قرارگاه جهادی بین نیازمندان حاشیه شهر و روستاهای کم برخوردار توزیع شد.

قررگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی اسفند ماه 98 با آغاز شیوع ویروی کرونا با عنوان قرارگاه دفاع زیستی و مردمی حاج قاسم سلیمانی با اولویت کمک به پرسنل درمان و بهداشت تشکیل و در ادامه فعالیت خود کمک های معیشتی و همچنین برگزاری اردوهای جهادی در مناطق حاشیه شهر و روستاهای کم برخوردار را دنبال می کند.

انتهای پیام/