به گزارش صبح توس؛  صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رشتخوار با حضور جواد خزایی معاون مدیر کل صمت خراسان رضوی در محل فرمانداری رشتخوار برگزار شد.
در این مراسم از زحمات علی اسماعیلی ثانی به عنوان رئیس پیشین اداره صمت رشتخوار تقدیر و مرتضی پورعباس به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم، گفت: برخی امروز به فکر احتکار و کسب سود فراوان در شرایط نیاز مردم در بازار هستند، باید بازرسی در ایام سال جدید با جدیت دنبال شود و با احتکار کنندگان کالاهای ضروری جامعه و مردم به صورت جدی برخورد شود.
علی اسماعیلی ثانی رئیس پیشین اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رشتخوار در ادامه افزود: به توجه به حرکت شهرستان رشتخوار به سمت صنعتی شدن، رشتخوار امروز نیازمند نیروی صنعتی است، ما امروز در بحث توزیع و تنظیم بازار برنامه‌های خوبی را در طول سال اجرا کرده‌ایم، توزیع بیش از ۱۰۰ تن اقلام مورد نیاز طرح تنظیم بازار را شاهد بودیم، تمام تلاش مجموعه صنعت معدن و تجارت شهرستان بر توزیع عادلانه در کل شهرستان بوده است.
محمد چوبی عضو شورای شهر رشتخوار بیان داشت: شهرستان رشتخوار دارای ظرفیت‌های فراوانی است، که نیازمند توجه در حوزه های مختلف از جمله صنعت است، امروز علاوه بر طرح تنظیم بازار نیازمند توزیع عادلانه و تامین کالای مورد نیاز مردم هستیم.
خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار نیز در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام جواد علیه السلام، گفت: بحث نظارت بر عرضه کالا در بازار وظیفه و رسالت اصلی ما است چرا که از رزق و روزی مردم یک جبهه مقدس است، از حقوق مردم باید عدالت برقرار شود اگر مدیری نتواند ارتباط خوبی با مسئولان بالادستی داشته باشد قطعاً در مدیریت شهرستان موفق نخواهد بود.
انتهای پیام/