به گزارش صبح توس؛ سردار گرمه ای، فرمانده اسبق سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی صبح امروز در همایش اقتدار بسیجیان تربت حیدریه اظهار کرد: دشمن بداند زمانی که نوکر آنها در این کشور حاکم بود و رژیم پهلوی زمام امور را بدست داشت و بیش از ۳۰ هزار مستشار آمریکایی از این ملت حق توحش می گرفتند همین مردم به خیابان آمدند شاه را بیرون کردند و از امام امت بعنوان یک مرد الهی استقبال کردند و پای دین خود ایستادند.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی به درخت تناوری تبدیل شده و دشمن نمی تواند به این کشور و نظام آسیبی برساند، زمانی که در اوج ضعف بودیم آمریکایی ها سیلی دوم را در تسخیر لانه جاسوسی خوردند و امام از این حرکت مردم بعنوان انقلاب دوم یاد کردند.

سردار گرمه ای بیان کرد: ما می دانیم مشکلات در کشور وجود دارد که بخشی از آن بخاطر سومدیریت ها و بخشی بخاطر تحریم هاست، اما این مردم از انقلاب و اسلام حمایت می کنند، چون می دانند این انقلاب بزودی به انقلاب حضرت مهدی عجل الله متصل خواهد شد.

وی افزود: ما به سمت تمدن بزرگ اسلامی با شتاب حرکت می کنیم و امروز #ایران_قوی به خاطر علم و پیشرفت و اقندارش، دشمنان انقلاب اسلامی را عاصی و وحشت زده کرده است.

تفکر و منطق بسیج رفع تهدیدات و تبدیل ان به فرصت هاست

سرهنگ ناصری موحد، فرمانده سپاه تربت حیدریه در این همایش اظهار داشت: بسیج یعنی جمعی از مردم برای خدمت به مردم و همه قداست بسیج و بسیجی به اندیشه پاک و نیت خالص او برمی گردد

وی افزود: منطق بسیج رفع تهدیدات و تبدیل آن به فرصت هاست، ما همه این رنج ها را تا آن افق دور یعنی تمدن مهدوی به جان خریدیم و پای انقلاب اسلامی تا ظهور حضرتحجت عجل الله ایستاده ایم

ناصری موحد گفت: ما اراده کردیم بسیج را جهانی کنیم و کاخ ظلم و ستم طاغوتیان را بر سرشان خراب کنیم، ما بسیج جهان اسلام را تشکیل دادیم و اگر چشم اندازی به تحولات غرب آسیا داشته باشیم، شاهد تشکیل بسیج جهان اسلام در این منطقه هستیم

فرمانده بسیجیان تربت حیدریه گفت: به بیگانه، وطن فروشان و دشمنان ملت ایران اعلام می کنیم خوب نگاه کنید امروز راکت ها و موشک های غزه به تلاویو رسیده ، از خواب بیدار شوید، موشک های انصارالله به ریاض رسیده، صدای پوتین های حبهه مقاومت را پشت دیوارهای حیفا نمی شنوید؟.

ناصری موحد گفت: در این شرایط انقلاب، بسیجیان اراده کردند تا با حجامت، نظام را از خون کثیف سلبریتی ها و وطن فروشان و منافقین و ضد انقلاب پاک و شفاف کنند، باید انقلاب از این مغزهای پوسیده و واداده تسویه شود.

وی خاطر نشان کرد: امام عزیزمان به قداست، شجاعت، مردانگی، همت، صلابت و بصیرت بسیج ایمان و اعتقاد راسخ داشت لذا فرمود از خدا می خواهم با بسیجیانم محشور گرداند.

همایش اقتدار بسیجیان تربت حیدریه در ششمین روز از هفته گرامیداشت بسیج با حضور ۳ هزار نفر از بسیجیان پایگاه های مقاومت، گردانهای الی بیت المقدس، امام حسین علیه السلام، امام علی علیه السلام و کوثر بسیج در خیابان شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

در پایان این همایش از بسیجیان نمونه این شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام/