به گزارش صبح توس؛ عبداله امینی فر، رییس سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی صبح امروز در آئین افتتاحیه چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: در جنگ اراده ها قرار داریم و سازمانی که دستش به خون ۱۷ هزار ایرانی آلوده است مدعی شعارهای آزادی‌خواهانی شده که هیچ تناسبی با سازمانش ندارد، لذا ما باید بعنوان عنصر تولید کننده به این سمت و سو حرکت کنیم و گذشته تاریخی و حال فعلی این افراد را تبیین کنیم.

وی تصریح کرد: اگر عملیات مهندسی سازمان منافقین را در تاریخ بررسی کنیم جنایت هایی مرتکب شده اند که چنانچه شاهدان تاریخی و راویان نمی بودند شاید کسی باور نمی کرد، لذا این جنایات هنوز برای مخاطب خوب به تصویر کشیده نشده است.

امینی فر گفت: فقط با تولید محتوای فاخر می توان در ذهن مخاطب دهه هشتادی و نودی که هیچ ذهنیتی از جنایات جلادانی که خود را مدافعان حقوق بشر و آزادی معرفی کرده اند را تبیین کرد، لذا تا مادامی که تصویر سازی و تولید محتوا نشود نتوانستیم وظیفه خود را ادا کنیم.

رییس سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی بیان داشت: فشارهای یقینا بر ما تحمیل خواهد شد و این در تاریخ انقلاب اسلامی آشکار و نمایان است.

وی افزود: سبد مصرفی خانواده ها نامتوازن است یعنی توان و حجم تولید در کشور بسیار زیاد است اما آنچه که دست مخاطب را می گیرد تولیدات خارجی است.

امینی فر ادامه داد: یکی از مولفه های مهم عدم تولیدات فاخر، رانتی است که در این مقوله وجود دارد، یعنی سودی که از خرید و ترجمه محصولات خارجی می برند حاضر نیستند آن را از دست بدهند لذا مسیر تولید و پخش را در مسیرهای خاصی هدایت کردند.

وی گفت: در مشهد انیمیشن های فوق العاده ای ساخته می شود اما بیشتر قراردادها خارجی است، لذا مصرف کننده اصلی تولید محتوا باید به سمت سرمایه گذاری حرکت کنند.

رییس سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی اظهار کرد: انقلاب اسلامی متکی بر توان مردم است و باید به این سمت حرکت کنیم که سرمایه های مردم را در این حوزه افزایش بدهیم، لذا لازم است صندوق های خیرین و واقفین و خیرین به سمت حمایت از تولیدات فاخر انقلابی هدایت شوند.

رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در خراسان رضوی با حضور۴۰ تیم در سه محور بازی، نرم‌افزار و پویا‌نمایی بمدت ۴۸ ساعت در نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس در حال برگزاری است

در این رویداد ۲۲ تیم پویانمایی، ۸ تیم نرم‌افراز و اپلیکییشن و ۱۰ تیم بازی‌سازی در قالب ۴۰ تیم به رقابت می‌پردازند.

موضوعات اعلام شده برای رشته پویانمایی؛ قهرمان زخمی پیروز، برای رشته نرم افزارهای موبایلی قرآن و عترت و جهاد خدمت و همچنین برای رشته بازی سازی اقتدار ایران، قرآن و عترت و بازی های آموزشی است.

انتهای پیام/