کاظم اسماعیل نژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس، در خصوص فعالیت های حوزه ورزش در شهرستان اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به علاقمندان به حوزه ورزش در این شهرستان تعداد ۱۴ باشگاه ورزشی  توسط بخش خصوصی دایر شده است که از این تعداد ۵ باشگاه در حوزه بانوان فعال هستند.

وی با بیان اینکه زمین چمن روستای جابوز و شهر کندر مورد بهره برداری قرار گرفته ات، خاطرنشان کرد: ۴۳ هزار و ۳۴۶ متر مربع مساحت فضاهای رو باز ورزشی شهرستان است و همچنین بالغ بر ۹ هزار و ۶۲۹ متر مربع فضای ورزشی سر پوشیده داریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلیل آباد با اشاره به سالن های ورزشی ساخته شده توسط سپاه ناحیه خلیل آباد، تصریح کرد: پروژه ۳۲ هکتاری استادیوم ورزشی شمال شهر خلیل آباد چندین سال است که پس از اجرای قسمتی از آن به دلیل نبود بودجه لازم رها شده و پیگیر هستیم با واگذاری به بخش خصوصی از این فضا نهایت بهره برداری صورت گیرد.

وی در مورد فعالیت تیم های ورزشی بصورت تیمی و انفرادی اذعان کرد: فعالین ورزشی در این رشته ها با تلاش مضاعف توانسته اند موفقیت های خوبی را در سطح کشوری، استانی و شهرستانی کسب کنند و امیدواریم همین مسیر برای گام های  بعدی و کسب رتبه های برتر توسط هیات های ورزشی  ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/