به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمود رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه کوهسرخ که در محل مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان در حالی که زنان را به رگبار بسته اند مدعی حمایت از حقوق زن دارند این افراد از کدام حقوق بشر صحبت می کنند.

وی با بیان اینکه سازمان های بین المللی مدعی هستند که پلیس فرانسه و لندن زمانی که با مردم معترض برخورد می کند در حال رعایت پروتکل های بین المللی هستند ولی در ایران باید دست بسته باشد، خاطرنشان کرد: پلیس و بسیجی ما را با نیزه و چاقو، سنگ و لگد بزنند و برهنه کنند ولی حق دفاع از خود را ندارند این چه حقوق بشری است.

امام جمعه کوهسرخ با تاکید بر اینکه دشمن پیش، حین و پس از آشوب را برنامه ریزی کرده و مهسا امینی تنها رمز آشوب بود ولی بعد از آن نقشه های دیگری دارد، تصریح کرد: تمدن اسلام به رهبری جبهه مقاومت و فرماندهی ایران اسلامی  به دنیا معرفی می شود و این تمدن شیرازه استکبار جهانی و آمریکا را خواهد شست و به زباله دان تاریخ می اندازد.

وی با اشاره به اینکه دشمن بداند که ایران پر از سردار سلیمانی ها است و نوجوانان این مرز و بوم افرادی هستند که امروز و فردای استکبار جهانی و دشمنان را ناآرام می کنند، اذعان کرد: شهدای نوجوان ایران اسلامی سند جنایات آمریکا و استکبار جهانی و مظلومیت ایران است.

حجت الاسلام رضایی تولایی با بیان اینکه ملت ایران از شهادت ترس ندارند و دشمن نمی تواند این ملت را از چیزی بترساند، عنوان کرد: دشمن امروز در جنگ فرهنگی و نرم به دنبال این است که تیغ خود را برنده کند و جوانان و نوجوانان ما باید آگاه و بیدار باشند تا در این جنگ ضربه نخورند.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموز، دانشجو و فرهنگی ما باید بصیر باشند و آگاهی های سیاسی خود را به روز کنند، تشریح کرد: مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که اسناد لانه جاسوسی را در کتب درسی آورده شود و اینکه تا به امروز انجام شده یک خیانت است که باید بررسی شود.

انتهای پیام/