به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمود رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ، ظهر امروز در مراسم استکبار ستیزی که در مدرسه خانی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: اگر 13 آبان روز جشن استکبارستیزی و روز ملی دشمن شناسی است زیرا دشمنان امروز ما از جنس همان دشمنان دیروز هستند.

وی با بیان اینکه دشمنان امروز با یک  زبان نرم در پشت میز نشسته اند و اگر نتوانند ضربه بزنند از پشت میز بلند می شوند و دشنه و تفنگ خود را به سمت ما می گیرند و حمله می کنند، خاطرنشان کرد: دشمن برای رسیدن به هدف خود کار می کند و ما نباید آرام بنشینیم.

امام جمعه کوهسرخ با تاکید بر اینکه امروز باید خیابان، جمعه، جماعات، تظاهرات و هر گام ما باید دماغ دشمن را خاک مالی تر، خونین تر و زخمی تر کند، تصریح کرد: دشمن به خیال خود در این میدان پیروز شده در حالی که بازنده است و ما باید پاینده و استوار باشیم.

وی با اشاره به اینکه هفته بسیج دانش آموزی و استکبارستیزی است و در 13 آبان لانه جاسوسی و آشیانه فتنه فتح شد و در 8 آبان، فهمیده ای از نسل دهه 50 بلند شد و آن صحنه ها را خلق کرد، افزود: دشمن دندان تیز کرده و قطعاً بدانید که آنها ناکام هستند اگر ما آماده راه باشیم.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه دختران سرزمین ایران مظلوم بدانند که هر کدام نقشی در مادران فردا و امروز صحنه های سازندگی دارند و اگر امروز آرتین پدر، مادر و برادر ندارد ولی همه ایران باید این فرزند را میوه جان خود بدانند، اذعان کرد: اگر پای دشمن به ایران باز شود مطمئناً از روی همه ایران رد می شود.

وی با تاکید بر اینکه معنای آزادی این است که عزیزان یک فرزند را بگیرید؟ دشمن دندان تیز کرده و باید نسبت به این دشمن حساس باشیم، عنوان کرد: ما هر چه داریم از این انقلاب داریم و نوجوانان امروز دختران و پسران شهید امروز و فردا هستند.

انتهای پیام/