به گزارش صبح توس از قوچان؛ حجت‌الاسلام علیرضا هراتی مطلق امام‌جمعه قوچان ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه در مصلای قبای قوچان با اشاره به سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز برخی به دنبال هویت زدایی از انقلاب اسلامی هستند یعنی انقلاب منهای روحانیت، انقلاب منهای امام(ره) و انقلاب منهای ولایت‌فقیه که باید بسیار مراقب بود.

وی ادامه داد: برخی افراد بیان می‌کنند که شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی متعلق به اولیا انقلاب بوده و امروز دنیا پیشرفت کرده است و باید دنبال شعارهای دیگر برویم و این افراد هم دنبال هویت زدایی از انقلاب اسلامی هستند.

امام‌جمعه قوچان تأکید کرد: نباید تحت تأثیر القائات شیطانی و شبکه‌های معاند قرار بگیریم که این انقلاب از اهدافش دور شده است بلکه این انقلاب تازه گام اول را برداشته و گام دوم آن نیز توسط رهبر انقلاب اسلامی تشریح شده است.

هراتی مطلق با یادآوری این موضوع که نباید اجازه داده شود افراد مرتجع در ادارات، مجلس شورای اسلامی و نهادهای انقلاب معادلات را برهم زده و ورود پیدا کنند، گفت: سند 2030 نمونه‌ای از ورود افراد مرتجع است که در آموزش‌وپرورش می‌خواستند سبک غربی را وارد محیط‌های آموزشی کرده و برای دانش آموزان به اجرا در آوردند اما رهبر معظم انقلاب به فریاد رسیدند.

وی بابیان اینکه نباید بگذاریم این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد زیرا در غیر این صورت به سمت وادادگی خواهیم رفت، افزود: بنگاه‌های شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازی هرروز نکته‌ای درست می‌کنند و می‌خواهند مردم را نسبت به این انقلاب دلسرد نمایند اما باید مواظب این حیله‌ها و توطئه‌ها بود.

امام‌جمعه قوچان بیان کرد: امروز آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که ملعبه رژیم صهیونیستی قرارگرفته بر اساس گزارش این رژیم اشغالگر قطعنامه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران صادر می‌کند اما اگر مردم درصحنه بوده و شایعه‌ها و دروغ‌های بنگاه‌های شایعه‌پراکن را افشا کنند آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نخواهند کرد.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه فعالان انقلابی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بوده که پاسخگوی مطالبات مقام معظم رهبری باشند و نسبت به جنگ‌های روانی دشمن بی‌تفاوت عمل نکنند.

انتهای پیام/ 4007