به گزارش صبح توس؛ ستاد بسیج اقشار ومتخصصین سپاه امام رضا علیه السلام بمناسبت شهادت دانشمند شهید محسن فخري زاده پیامی را به شرح ذیل منتشر کرده است؛

بسم رب الشهداءوالصدیقین
  شهادت هنر مردان خداست 
 ترور ناجوانمردانه دانشمند مومن و انقلابی وطن، داغ حاج قاسمهایمان را زنده کرد. 
آری خون دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده شجره طیبه تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری نمود؛ دانشمندی که سلوکش ازجنس مقاومت، ایمانش ازجنس ولایت، مرامش از جنس شهادت بود. 
دشمنان کوردل بدانند باریختن خون شهیدان ما دانشمندانی دیگر از دامن انقلاب اسلامی می روید تا سرانجام دست و پای ظالمان ومستکبرین عالم علی الخصوص صهیونیسم خون آشام، استکبار جهانی و مزدوران و منافقین منحوس از روی زمین به سرعت برچیده خواهد شد و زمینه حکومت صالحان ومستضعفان عالم برای ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه با سرعت بیشتر فراهم گردد. 
هر چند که سربازان غیور وطن با همه توان پاسخ قاطع و کوبنده خود را به عناصر مزدور خواهند داد و طراحان و عاملان این جنایت را به سزای اعمالشان خواهند رساند. 
ستاد بسیج اقشار ومتخصصین سپاه امام رضا علیه السلام شهادت این دانشمند بزرگ عرصه علم و دانش را به محضر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب بر حقشان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی، خانواده معزز شهید، فرماندهان و بسیجیان عزیز تبریک وتسلیت عرض می نماید و برای آن مجاهد فرزانه علو درجات را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.
شهادت گوارایش و فوز عظیم دل آرایش باد. 

ستاد بسیج اقشار ومتخصصین سپاه امام رضا علیه السلام

انتهای پیام/