به گزارش صبح توس؛  حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار ضمن تبریک ولادت نبی مکرم اسلام و گرامیداشت هفته وحدت، گفت: وحدت یعنی یکپارچگی، امروز جامعه ما از هر زمانی به وحدت نیازمندتر است.

امام جمعه رشتخوار گفت: در بحث وحدت باید این مسئله را در نظر داشت که وحدت باعث می شود، که ما بهتر بتوانیم از نعمت های خداوند بهرمند شویم و مشکلات را برطرف کنیم.

وی همچنین در ادامه ضمن محکومیت اقدام اخیر ریاست جمهوری فرانسه در توهین به ساحت پیامبر گرامی اسلام، گفت: هدف مکرون اسلام ستیزی است، کشوری که دم از آزادی بیان میزند، چرا اگر کسی در مورد هرلوکاس صحبت کند، زندانی می شود.

وی در تکمیل این مطلب، افزود: هدف از اجرای این برنامه ها در واقع پرت کردن حواس ها از مسئله فلسطین و جنایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی است، ما این حرکت را محکوم می کنیم، و اعلام می‌کنیم کشورهای غربی و کشورهایی که زیر نظر آمریکا اقداماتی را انجام می دهند، بدانند که قطعا ما در مقابله با این قدامات به فرمایش مقام معظم رهبری عمل خواهیم کرد و تصمیم لازم را خواهیم گرفت.

وی همچنین با گرمیداشت هفته بسیج دانش آموزی گفت: 13 آبان به عنوان انقلاب دوم حقیقتی است که توسط امام راحل نامگذاری و از آن یاد شده است.

خطیب نماز جمعه رشتخوار همچنین در رابطه با هدف و برنامه ریزی دشمن در جهت اجرای طرح بی دولت سازی، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور وجود دارد، دشمن با استفاده از این فرصت به دنبال ایجاد پروژه بی دولت سازی است، امروز اگر انتقادی به عملکرد برخی از مسئولان است، نباید با هدف تخریب باشد بلکه باید با هدف رفع مشکل موجود انتقاد سازنده صورت پذیرد تا حتی فرصت کوچکی برای دشمن فراهم نشود.

انتهای پیام/