به گزارش صبح توس؛ ابوالقاسم خسروی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به چرایی تخریب چهره های جبهه انقلاب پرداخت و نوشت: چرا در شرایط حساس شخصیت‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی ایران آماج تهمت و افترا  قرار می‌گیرند؟

چرا تأمل نمی‌شود که منافقین و مخالفین بی انصاف و معاند جمهوری اسلامی ایران که غالباً وصل به دشمنان خارجی ملت ایران هستند بخاطر ناتوانی از ترور فیزیکی جبهه انقلاب به ترور شخصیت اندیشمندان انقلابی تغییر روش داده‌اند؟

شهید همت: هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است

چرا پناهیان ترور شخصیت می شود

محرم امسال مانند گذشته حرفهایی از استاد پناهیان شنیدیم که باورمان نمی شد تبدیل به گفتمان اجتماعی بشود، آنقدر این روشنگری ها مهم بودند که صاحبان زر و زور و تزویر با تمام قوا به مقابله با آن آمدند از لیبرال‌ها و غرب زده های داخلی تا منافقین و شبکه های معاند همچون ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی و....

پناهیان رزمنده عرصه جهاد کبیر در کنار دیگر همسنگران و  دیده بانان گفتمان انقلابی مطالبی مطرح کرده که منطقه ممنوعه لیبرال‌های مرعوب غرب بود

ارتباط مجاهدین خلق با بازرگان آنقدر است که بازرگان آنها را فرزندان خود نامیده است

طبق مستندات ثابت شده گروهک تروریستی فرقان که سپهبد قرنی را ترور کرد شاخه نظامی مجاهدین خلق بوده

چه عوام و  زمینه هایی باعث شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شد

در کنار این روشنگری های عالمانه حضور چندین و چند هزار نفره جوانان حزب‌اللهی و تحصیل‌کرده در مجالس سخنرانی آقای پناهیان نمونه محرم امسال و سابقه درخشان حضور ایشان در جبهه‌های نبرد ۸ سال دفاع مقدس
و دفاع تمام قد و همیشگی از مبانی اسلام و انقلاب در شرایط حساس (نمونه فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88) و... باعث شد دست به تخریب این چهره برجسته انقلاب بزنند.

رهبری  و هدایت موسسه بیان معنوی توسط حجت الاسلام پناهیان از ۱۴ سال پیش با تلاش جمعی از جوانان انقلابی  و نخبه‌های حوزه و دانشگاه، با هدف گسترش فرهنگ و معنویت ناب، و نشر نکات موثر تربیتی،  به صورت کاملا مردمی فعالیت تاثیر گذار دارد و بدون تردید این موسسه مردمی و خود جوش خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی شده است

این نقش موثر و ماندگار کینه عمیق دشمنان بیرونی و دنباله‌های درونی آنان را علیه پناهیان برانگیخته است و از آنجا که تاب مقابله با مواضع ایشان و یا پیشگیری از فعالیت انسان‌ساز این اندیشمند انقلابی را ندارند به شایعه‌پردازی و ترور شخصیت او روی آورده اند.

از آغازین سالهای دهه ۷۰ تا کنون، یک چهره معمم، با بیانی نافذ و ادبیاتی مردم فهم و خواص پسند در محافل دانشگاهی و بر صفحه تلویزیون ظاهر می شود و برنامه اش مخاطبان بسیاری را در تمام گروههای سنی و فکری جامعه پیدا کرده؛ دانشگاهیان و حوزویان، سبک صحبت و استنادات تاریخی و روایی او را می پسندند. پناهیان سالهاست که در میان خانواده ها نیز نامی آشناست و به عنوان یکی از سرداران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نقش ایفا می کند.

دشمنان انقلاب اسلامی، سالهاست که در منجلاب ذهنیشان، قصد سرنگونی و به خیال خام خود براندازی دارند که با عنایات خداوند متعال و توجهات اهل بیت علیهم السلام و به مدد بیداری و بصیرت مردم و رهبری حکیمانه رهبری معظم انقلاب خوب می دانند چهل سال است حریف اسلام ناب محمدی صلی الله نمی شوند؛ لذا از جهل مرکب جریان فتنه و انحراف برای مقاصد خود استفاده می کنند.

برای همین است روزی حضرت آیت الله مصباح یزدی، روز دیگر استادازغدی و یا حاج محمود کریمی ... را سیبلِ تیرِ کج‌ فهمی‌شان قرار می‌دهند امروزهم روز خطیب توانا انقلاب اسلامی استاد پناهیان را!

آنچه جای تاسف و درد دارد وجود یک اشکال راهبردی در جبهه انقلاب است و آن اینکه وقتی یکی از رجال و فحول انقلابی آماج تهمت و توهین قرار می گیرد، دوستان انقلابی به جای پاسخ و رفع شبهه و کمک رسانه ای برای دفع تهمت، خودشان تبدیل به بخشی از جریان نشر تهمت می شوند.

به عنایت خداوند پناهیان، بی پناه نیست، عصبانیت دشمنان انقلاب اسلامی از او مهر تاییدی بر درستی مسیر پناهیان  است و انشاء الله در زمره مجاهدان و سربازان ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف باشند

در پایان حدیثی از امام صادق علیه السلام یادآوری می شود:

اگر کسى سخنى را بر ضد مۆمنى نقل کند و قصدش از آن ، زشت کردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعى اش باشد و بخواهد او را از چشم مردم بیندازد، خداوند او را از ولایت خود خارج مى کند و تحت سرپرستى شیطان قرار مى دهد؛ ولى شیطان هم او را نمى پذیرد! (الکافی ج2 ص 358)

انتهای پیام/