به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن خاکشور، امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران ان هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار، ضمن تسلیت پیشاپیش شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، با تاکید بر اینکه زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) یک مکتب است، گفت: بعد مهم زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از رحلت نبی مکرم اسلام است، که ایشان لحظه ای در راه دفاع از ولایت غافل نشدند، امروز اگر دفاع از ولایت را در جامعه گسترش دهیم، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام و تاثیر گذاری این شهادت در برابر زنده بودن سردار دل ها گفت: با شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی نه نتها در جامعه اسلامی بلکه در تمام جامعه بشری یک انقلاب و تفکر عظیمی شکل گرفت، که باعث رشد جامعه بشری خواهد شد.

حجت الاسلام خاکشور با تاکید بر اینکه مهمترین خصوصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تبعیت از ولایت بود، اظهار داشت: امروز خون سردار بزرگ اسلام فراتر از جامعه بشری گسترش پیدا کرده است و این امر به برکت قرار گرفتن ایشان در زیر مجموعه ولایت بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر شکسته شدن هیمنه و هیبت پوشالی آمریکا در جهان گفت: امروز استکبار جهانی بیش از پیش منزوی شده است، حمله و انتقام سخت سپاه پاسداران از تروریست های آمریکایی در عین السعد عراق هیبنه و ابهت پوشالی آمریکا را در جهان شکست.

امام جمعه موقت رشتخوار همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو در کشور گفت: امروز باید بیش از پیش تفکر انقلابی در کشور ما گسترش یابد، رد صلاحیت 90 نماینده کنونی مجلس با پیش زمینه مشکلات اقتصادی و مالی نیازمند توجه بیشتر در این حوزه است، باید نماینده ای امروز در راس کار و امور قرار گیرد که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد.

وی با درخواست از کاندیدهای حاضر در این دور از از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار گفت: ما از این عزیزان این انتظار را داریم واقعا  کسی که انقلابی و ولایی است را انتخاب کنند و شرایط حضور نماینده ای اصلح را فراهم سازند.

وی همچنین با تاکید بر فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته در تهران گفت: تعبیر مقام معظم رهبری در رابطه با سپاه قدس، رزمندگان بدون مرز بود، این یعنی اینکه سپاه قدس برایش فرقی نمی کند شیعه یا سنی، مسلمان یا مسیحی و ... در هر جایی که صدای مظلوم را بشنود حضور پیدا خواهد کرد و خواهد ایستاد و استکبار و مستکبر را به زمین خواهد زد.

انتهای پیام/