به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در گردهمایی روحانیون سطح شهرستان خلیل آباد که در دفتر ستاد نماز جمعه خلیل آباد برگزار شد، اظهار داشت: اعتقاد داریم که در خصوص مسائل روز و پاسخ سؤالات روحانیون به مردم باید ملاک فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در نشست خارج از فقه خود ابتدا مصوبه سران قوا را تأیید کردند ولی سه شرط عمومی و مهم برای این کار گذاشتند، خاطرنشان کرد: دولت باید توضیح دهد که پول حامل های انرژی کجاها می خواهد هزینه کند و آن‌هایی که متصدی امر بنزین هستند دقت لازم را به خرج دهند که آن طور مصوب شده انجام بگیرد.

امام جمعه خلیل آباد با تأکید بر اینکه مردم در این بخش توجیه شوند که نشدند، تصریح کرد: اگر اهداف این طرح قبل از سهمیه بندی برای مردم بازگو می شد و یا پله پله بنزین را گران می کردند شاید با این مسائل مواجه نمی شدیم.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر نحوه اجرا تأکید داشتند که یک مسئله مهمی بود و اگر فرمایشات و تأیید مقام معظم رهبری نمی بود دشمن بهره برداری زیادی از این موضوع می داشت، اذعان کرد: روحانیت اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را مبنا قرار دهد بهترین شیوه در پاسخ خواهد بود.

ناهیدی با اشاره به اینکه اصل موضوع سهمیه بندی قابل تأیید است ولی دقت در نحوه اجرا و پیرامون مسائل خود باید مد نظر قرار گیرد، عنوان کرد: دولت باید در این زمینه پاسخگوی مردم باشد.

انتهای پیام/