به گزارش صبح توس؛ عصر امروز و همزمان با ششمین روز از هفته دولت سه طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد و 300 میلیون ریال به بهره برداری رسید و کلنگ احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید یوسف کلاهدوز و ساخت 300 واحد مسکونی روستایی به زمین زده شد.

مجموع اعتبارات سه طرح افتتاحی بالغ بر 29 میلیارد ریال و اعتبارات طرح های کلنگ زنی شده بالغ بر 161 میلیارد ریال بوده است.

هادی رجائی نیا، فرماندار قوچان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دولت  126 پروژه با اعتباری بالغ بر 642 میلیارد ریال کلنگ زنی و یا افتتاح شده است که از این تعداد 108 پروژه با اعتباری بالغ بر 398 میلیارد ریال افتتاح و 18 پروژه با اعتباری بالغ بر 244 میلیارد ریال کلنگ زنی شده است.

وی ادامه داد: بخش عمرانی با 325 میلیارد ریال اعتبار و بخش اقتصادی با 170 میلیارد ریال اعتبار، بیشترین پروژه های هفته دولت را به خود اختصاص داده اند.

یلدا فامیلی، رئیس بیمارستان موسی بن جعفر(ع) نیز در حاشیه افتتاح بخش شیمی درمانی این بیمارستان نیز گفت: از امروز و با افتتاح رسمی بخش شیمی درمانی آماده ارائه خدمات پزشکی به بیماران می باشیم.

وی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی کامل و جامع از طریق اصحاب رسانه به بیماران قوچانی و عدم اعزام بیماران به مشهد مقدس، ادامه داد: این بخش دارای شش تخت بیمارستانی بوده و همچنین تجهیرات شیمی درمانی بطور کامل محیا شده و نیروی انسانی متخصص نیز در اختیار بیمارستان قرار دارد و به برخی از بیمارستان ها نیز اعلام کرده ایم که میتوانند بیماران قوچانی را به این بخش اعزام کنند تا خدمات شیمی درمانی آنان در این بخش ارائه شود.

همچنین لازم به ذکر است پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید یوسف کلاهدوز با اهدا سه هزار مترمربع زمین از سوی یک خیر نیک اندیش و با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریالی کلنگ زنی شد و پیش بینی می شود برای اجرای کامل این پروژه با زیربنای 230 مترمربع به اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال نیاز باشد.

انتهای پیام/