به گزارش صبح توس؛ غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) صبح امروز در نشست بصیرتی پایگاه های بسیج خواهران طرقبه با اشاره به تدبر و دقت در متن خطبه غدیر تاکید کرد: آسیب های صدر اسلام از غدیر تا عاشورا را ببینید که نمونه های بارز آن امروز در نظام اسلامی ما آشکار است.

احمدی تصریح کرد: آگاهی از روند تبلیغ و استحکام غدیر، توجه خداوند و فرشتگان به انجام غدیر در حجه الوداع در درک شرایط امروز جامعه ما بسیار موثر است.

وی افزود: اتمام رسالت رسول الله(ص) در تبلیغ و انجام غدیر و مراسم معرفی حضرت علی(ع) به عنوان جانشین بود، یعنی اصل مسئله که همان ولایت پذیری است،  پس خطبه غدیر را بخوانید و در آن تدبر کنید. 
 فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: نظام اسلامی ما ذاتش پاک است، همه انبیا و  امامان ما برای دین خدا مجاهده کردند و جان خود را برای حفظ اسلام فدا کردند که حفظ اسلام از امور واجب است.

وی افزود: از حادثه غدیر تا رحلت پیامبر(ص) تنها ۷۰ روز گذشت ولی ببینید که همان کسانی که در جریان مراسم غدیر حضور داشتند، از جمله سران حادثه سقیفه شدند.

 وی با اشاره به سقیفه های فراوانی که تاکنون  برنظام اسلامی ما وارد شده  اظهار کرد: با همه این شرایط باز هم مرزهای ما در آرامش کامل هست با وجود همه خباثت های دشمنان و سران استکبار، به لطف خداوند و خون پاک شهیدان ایران اسلامی در امنیت کامل است.

  احمدی افزود: بیانات و فرمایشات رهبری در طی چهارسال اخیر بیش از ۷۰ در صد در مورد رجوع و مطالعه مکرر به  وصیت نامه امام راحل (ره) و صحیفه نور است.

وی تصریح کرد: فرمایشات و بیانات رهبری باهمه سخنرانان تفاوت دارد، فرمایشات رهبری نسخه و وظایف روزانه ما است.

احمدی افزود: متاسفانه در سطح کشور ما رجوع و مطالعه به فرمایشات رهبری در سطح پایین قرار دارد.

وی بیان کرد: از نمونه های بارز کسانی که فرمایشات و بیانات مقام رهبری را می خوانند و گوش به فرمان هستند حزب الله لبنان هستند.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع)  اظهار کرد: ۲۰ درصد از مردم لبنان فرمایشات رهبری را مطالعه و عمل می کنند و دربین نماز های جماعت روزانه نیز امام جماعت از فرمایشات رهبری استفاده می کنند.

وی خاطر نشان کرد: سید حسن نصرالله و عبدالمالک حوثی، از نمونه های بارز کسانی هستند که تماما گوش به فرمان رهبری هستند.

احمدی بیان کرد: سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان می گوید: ما فرمایشات رهبری را همچون دستور العمل اجرا می کنیم، زیرا که  عقلی، تجربی، دلی واز هر جهت به این نتیجه رسیده ایم که  مقام معظم رهبری مرد بزرگی است و تنها راه نجات لبنان پیروی از فرمایشات این رهبر فرزانه است.

انتهای پیام/