به گزارش صبح توس؛ سعیدرضا قنبری زاده صبح امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اظهار کرد: امروز بر سر راه ملت ایران دو راهی مذاکره و مقاومت است و ملت ایران هیچگاه تن به مذاکره ذلت بار نخواهد داد لذا راه مقاومت را در پیش گرفته و به لطف الهی گشایش ایجاد می شود و مطالبات انجام خواهد شد.

 

وی به جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است و رسانه های کشور با دقت نظر و ظرافت منحصر به فرد خود حکم سفینه نجات را برای کشور دارند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به نقش پر رنگ رسانه ها در این جنگ اقتصادی اشاره کرد و افزود: امروز در یک مرحله بزرگ گذار تاریخی قرار گرفته ایم و این رسانه های جمعی هستند که می توانند با تولید اخبار امید بخش در حکم سفینه نجات باشند.

 

قنبری زاده در بخشی دیگر از سخنان خود به طرح ملی بسیج کنترل فشار خون اشاره کرد و افزود: حدود 78 درصد از جمعیت تحت پوشش  دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این طرح شرکت کردند و 19 هزار و 300 نفر مبتلا به فشار خون بالا شناسایی شدند.

 

همچنین در ادامه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نیز از انتشار فراخوان جشنواره ایده های برتر روابط عمومی های دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: بتازگی اساسنامه اتاق فکر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تنظیم و به تصویب اعضا رسیده که نخستین خروجی آن انتشار فراخوان یاد شده می باشد که امیدواریم بتوانیم جشنواره را در گستره کشوری برگزار کنیم.

 

غلامرضا میری افزود: در حال حاضر تمامی اعضای حوزه روابط عمومی نیز مشغول طراحی ایده های جدید هستند تا بتوانیم به عنوان دانشگاه میزبان، با دست پر در جشنواره شرکت کنیم.

 

وی در بخش دیگری گفت: راهبرد ما در تولید خبر و به خصوص در حوزه روابط بین الملل آن است به جای اینکه منتظر انتشار هجمه‌های خبری بمانیم، خودمان پیش قدم شویم و به عبارت بهتر خود را محدود به یک دستگاه صرف پاسخگو نکرده ایم، بلکه استراتژی ما یک راهبرد تهاجمی و تصمیم ساز است.

 

میری در ادامه با بیان اینکه ظرف یکسال اخیر، ۶۸۰ مورد خبر تولید و در پرتال دانشگاه منعکس کرده ایم، افزود: از این تعداد ۲۰۰ مورد خبر به رسانه های جمعی ارسال شد که حداقل یک رسانه در پوشش اخبار یاد شده با ما همکاری کردند.

 

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه ولات به 363 هزار نفر جمعیت سه شهرستان در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می دهد.

 

انتهای پیام/