سردار حسینعلی یوسفعلی زاده در گفت و گو با خبرنگار صبح توس ، اظهار داشت: منطق اصلی نظام جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی از صدر اسلام تا کنون منطق ایستادگی در برابر ظلم و ظالم و یاری به مستضعفین جامعه است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: این منطق در ایران اسلامی توسط امام راحل سر دست گرفته شد و با تکیه بر این منطق، شاه از این مملکت رانده و بساط حاکمیت آمریکا از این کشور جمع و دست سلطه گران و باج خواهان بین المللی از منافع ملت، کوتاه شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی با بیان اینکه همین منطق زلال و ناب امروز در اندیشه، مرام، باور و عمل رهبر انقلاب موج می زند، تصریح کرد: طبیعتاً فرزندان انقلابی رهبر معظم انقلاب که پیشکسوتان عرصه های عزت و شرف هستند و جامعه فرهیخته انقلابی و بسیجی کشور است با تکیه به این مبانی زنده هستند و زندگی می کنند، می رزمند و می خروشند و حاضر در میدان هستند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب زبان گویا، فکر بلند و تدبیر چاره ساز امت هستند، اذعان کرد: زبان و منطق رهبر نیز زبان گویا و منطق امت حزب الله است و طبیعتاً منطبق با آرمان شهیدان و مجاهدان و مدافعان سرسخت و راستین انقلاب اسلامی است.

یوسفعلی زاده در پایان با تأکید بر اینکه دشمن به واسطه طمعی که دارد هیچگاه نا امید نمی شود، عنوان کرد: راهبرد قطعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد آرمان ها و تحقق اهداف و برداشتن گام بلند دوم انقلاب در چهل ساله دوم، مقاومت، مبارزه و ایستادگی تا پای جان است نه کنار آمدن و تکیه به دشمن.

انتهای پیام/