به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، «اثرام موسی» جوان 30 ساله از کشور ماداگاسکار که برای دومین بار توفیق زیارت بارگاه منور رضوی را دارد در رابطه با این مراسم اظهار داشت: از بچگی با حضرت بزرگ شدم و عشق ایشان در قلبم نهفته بود و آرزو داشتم تا روزی به همراه همسرم به حرم مشرف شوم اما هیچ گاه فکر نمی‌کردم خطبه عقدم در حرم این امام همام جاری شود.

وی ادامه داد: ما با عشق و ارادت به امام رضا(ع) و به شوق زیارت کیلومترها مسافت را طی کردیم تا چند روزی را در جوار این امام بگذرانیم و زندگی مشترک‌مان را از جوار مرقد امام رئوف آغاز کنیم.

موسی که آرزویش طلبه شدن و تبلیغ سیره حضرت رضا(ع) و ائمه اطهار(ع) است، افزود: ما شیوه و روش زندگی ائمه اطهار(ع) را الگوی زندگی خود قرار دادیم و امروز این سعادت نصیبمان شد تا بهترین خاطره برایمان رقم بخورد و امیدواریم این اتفاق شیرین برای سایر جوان‌ها نیز رخ دهد.

حسن محمود از کشور لبنان نیز که برای نخستین بار به بارگاه منور رضوی مشرف شده با ابراز خوشحالی و آرزوی خوشبختی برای سایر جوان‌ها عنوان کرد: بزرگترین هدیه‌ای که امروز از حضرت گرفتیم این بود که پیوند زندگی‌ مشترکمان متبرک به نام ایشان شد و این برکت تا پایان دوام داشته باشد.

وی افزود: امروز از خداوند برای خودمان خواستیم تا اولاد صالح به ما عنایت فرماید و دعا کردیم خداوند عمر با عزت به رهبرمان سید حسن نصرالله عنایت فرماید و پیروزی مقاومت حزب‌الله به‌زودی محقق شود.

در پایان این مراسم از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی هدایای ویژه‌ای به رسم تبرک و تیمن به این زوج‌های جوان اهدا شد.

انتهای پیام/