سید حمیدرضا امینی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: اولین دوره مسابقات والیبال نشسته جام حذفی خراسان رضوی به منظور انتخاب تیم های برتر استان جهت شرکت در رقابت های حذفی کشور با شرکت 12 تیم برگزار شد و تیم والیبال نشسته تربت حیدریه با هدایت محمد مصطفوی در دور نخست این رقابت ها از سد تیم های گناباد وخواف گذشت.

 

وی افزود: تیم والیبال نشسته تربت حیدریه به همراه دو تیم از مشهد به مرحله دوم صعود کرد و در دور بعدی این رقابتها مقابل تیم والیبال جانبازان و معلولین مشهد با قبول شکست برسکوی نایب قهرمانی ایستاد.

 

امینی خاطر نشان کرد: تیم والیبال نشسته تربت حیدریه با این عنوان جواز حضور در نخستین دوره رقابت های والیبال نشسته جام حذفی کشوررا نیز بدست آورد.

 

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در ادامه افزود: حمیدرضا شیبانی دونده این شهرستان با حضور در دهمین جشنواره فرهنگی ورزشی رضوی و برای هفتمین سال متوالی با دوندگان کاروان جاده ولایت مسیر شلمچه تا مشهدالرضا(علیه السلام) را بصورت دوی امداد طی خواهد کرد.

 

وی بیان کرد: این کاروان که هشتم تیرماه مسیر خود را از شلمچه آغاز کرده روز 22 تیرماه همزمان با سالروز ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) وارد مشهد می شوند.

 

انتهای پیام/