اسماعیل حاجی آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان در گفتگو با خبرنگار صبح توس گفت: در حال حاضر 25 باشگاه ورزشی در قوچان مشغول فعالیت هستند که حدود 50 درصد از آنها فاقد مجوز بوده و یا در مراحل اخذ مجوز قرار دارند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای قانون و پیشگیری از مشکلات احتمالی، جلسات متعددی برگزار و بارها تذکرات قانونی به مدیران باشگاه ها داده شد و حتی فرصتی حدود دوماه نیز برای تکمیل، رفع نقص و اخذ پروانه فعالیت پیش بینی شد اما متاسفانه برخی از مدیران باشگاه ها اقدامی برای اخذ مجوز نکرده و یا نواقص را رفع نکردند و به همین دلیل پلمپ هشت باشگاه را پیگیری کرده و لیست و نامه آن را به پلیس اماکن ارائه داده ایم.

وی افزود: روز گذشته برای پلمپ چهار باشگاه بدنسازی و بیلیارد اقدام شد که سه باشگاه پلمپ و یک باشگاه نیز به دلیل نبود مالک و مدیر باشگاه امکان پلمپ نداشت که در اسرع وقت برای پلمپ آن در حضور مالک اقدام خواهد شد.

حاجی آبادی با اشاره به مشکلات این باشگاه های ورزشی تصریح کرد: برخی از باشگاه از نظر بهداشتی، برخی از نظر پلیس اماکن، برخی به دلیل نداشتن مربی و .... مشکلاتی داشته اند که تذکرات بسیار زیادی را نیز به خاطر آن دریافت کردند اما علیرغم تمام فرصت های داده شده، اقدامی برای حل این مشکلات انجام نداند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان در پایان با اشاره به حمایت های مالی از هئیت های ورزشی این شهرستان گفت: در راستای حمایت های مالی از هئیت ها و برنامه های ورزشی 2 میلیارد ریال اعتبار به حساب هئیت های ورزشی قوچان واریز شد.

انتهای پیام/