حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون انتشار کلیپ فرد هنجارشکنی که پیش‌ازاین توسط وی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس مجمع سازمان‌های مردم ‌نهاد جوانان تقدیر شده بود، اظهار کرد: در راستای تعاملی که با اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی پیرامون جوانان نیکوکار داشتیم این لوح تقدیر به این فرد اعطا شده بود.

وی ادامه داد: در هفته جوان، فراخوانی از طرف مجمع جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان جهت شناسایی و تقدیر از 3 جوان موفق و برتر صادر شد که در جلسه‌ای که با مسئولان معاونت جوانان داشتیم مقرر شد تا علاوه بر 3 جوان برتر از 8 جوان نیکوکار نیز تقدیر شود.

آسوده با اشاره به اینکه به تمامی شرکت‌کنندگان لوح تقدیر اهدا شد و این فرد خاطی نیز تنها یکی از شرکت‌کنندگان بوده که لوح دریافت کرد، گفت: این فرد نه جزو جوانان برتر بود و نه جزو جوانان خیر و تنها یکی از شرکت‌کنندگان در این جلسه بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان ادامه داد: شناسایی، داوری و انتخاب جوانان برتر و نیکوکار تماماً با اداره کل ورزش و جوانان بود و بنده به‌تبع امضای آقای مدیرکل، لوح‌های تقدیر افراد برگزیده و شرکت‌کنندگان را امضا کردم.

وی با اشاره به اینکه این جلسه دو ماه گذشته انجام شد و این هنجارشکنی اخیراً اتفاق افتاده است، تصریح کرد: اینکه افراد و رسانه‌ها نسبت به رفتار سازمانی کمیته امداد حساس هستند، نشان از علاقه آن‌ها به این نهاد است که جای بسی تشکر دارد.

آسوده خاطرنشان کرد: مردم نسبت به کمیته امداد حساس هستند و دوست ندارند کوچک‌ترین شبهه‌ای در اینجا وجود داشته باشد اما نباید اشتباه یک نفر را به پای تمام جوانان نیکوکار یا موفق استان گذاشت.

انتهای پیام/