به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه به سالروز ترور مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: ششم تیرماه 60 منافقین کوردل و مزدوران نظام سلطه یکی از یاران بزرگ امام راحل را هدف ترور خود قرار داده و تقدیر الهی این بود که حرکت نابخردانه دشمن موفق نباشد و این گنجینه مبارک و بزرگ اسلامی برای امت اسلام بماند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری ویژگی های منحصر بفردی دارند که عامل شکوفایی رشد و تعالی انقلاب شده و به فضل الهی این نظام با اقتدار هر چه بیشتر در سایه خردمندانه ایشان راهش را ادامه داده است.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از ویژگی های معظم له پایبندی به اصول و راه امام راحل است که در کنار استکبار ستیزی و آرمانخواهی یک تمدن ناب اسلامی و حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص)، مایه صلابت و اقتدار انقلاب اسلامی شدند.

وی به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با نخست وزیر ژاپن اشاره کرد و افزود: در پنجشنبه هفته قبل نخست وزیر ژاپن وقتی پیام ترمپ را عنوان کرد ایشان با صلابت تمام فرمودند او را در شان پاسخ نمی دانند که واشنگتن پست نوشته این سخنان آیت الله خامنه ای ما را به یاد سخنان آیت الله خمینی(ره) انداخت که با صلابت فرمود امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

عصمتی بیان کرد: یکی از نکات خاص و برجسته این شخصیت بزرگ و رهبر الهی سیر وسلوک این مرد است و وقتی این جمله را با صلابت فرمود: موسی به بنی اسراییل گفت: خداوند با ماست و کارتان را انجام دهید ایشان فرمودند: امروز من می گویم خداوند با ماست.

انتهای پیام/