به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی عصر پنجشنبه در یادواره ۱۱۷ شهید نیروی انتظامی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه اظهار داشت: هیچگاه نمی توانستیم با فرهنگ اصلاح گری، سازش و مذاکره به این اقتدار امروز برسیم، چرا که آنچه دشمن از آن در هراس است عزم و اراده و روحیه شهادت طلبی درون این ملت است.

 

وی تصریح کرد: قدرت تنها در سلاح داشتن نیست بلکه عزم و اراده و روحیه ایستادگی که بتواند آن را بر دشمن تحمیل کند از همه مهمتر است.

 

رییس عقیدتی سیاسی ناجا بیان داشت: در آن سالهای که ما دستمان خالی بود و سیم خاردار را با واسطه وارد می کردیم دنیا را شکست دادیم و امروز این توانایی را داریم که با موشک های نقطه زن هر نقطه ای از منافع آمریکا را در منطقه مورد هدف قرار دهیم.

 

ادیانی گفت: شهدا پیوند ناگسستنی ملت و ارزشها را بوجود اوردند و راز ماندگاری انقلاب اسلامی را با نام و ایثار خود هر روز در رگ های جامعه جاری دارند.

 

رییس عقیدتی سیاسی ناجا خاطر نشان کرد: شهدا از کیان ملت و مرزهای اعتقادی و ارزشهای جامعه در میدان مبارزه با دشمن پاسداری کردند و اقتداری که امروز همگان به آن می بالیم مرهون خون هزاران شهید است.

 

وی از برگزاری یادواره های شهدا بعنوان یک فعالیت فرهنگی و اثر گذار یاد کرد و افزود: تمدن بزرگ اسلامی تنها با روحیه جهاد و شهادت محقق می شود، لذا این فرهنگ نیازمند تبلیغ، ترویج و تبیین در نسل های امروز و آینده انقلاب اسلامی است.


یادواره ۱۱۷ شهید شهرستانهای جنوب خراسان رضوی با حضور خاندان معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان کشوری و استانی ناجا عصر پنحشنبه در سالن زنده یاد محمود کریمی دانشگاه تربت حیدریه برگزار شد‌.

انتهای پیام/