به گزارش صبح توس؛ چندی پیش،  امام جمعه کدکن از وضعیت جاده این شهر به روستای تلخ بخش انتقاد کرد، این موضوع پس از رسانه ای شدن واکنش مسئولان مربوط و آغاز عملیات اصلاح این محور را به همراه داشت.

 

درهیم زمینه معاون امور هماهنگی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه در گفت وگو با خبرنگار صبح توس از اتمام مرحله ترک گیری حدود ۵/۵ کیلومتر از جاده شهر کدکن منتهی به روستای تلخ بخش خبر داد.

 

احسان کریمی گفت: با توجه به شروع چندین عملیات مختلف به سازی مسیرهای جاده ای در این منطقه، پروژه اصلاح روکش جاده کدکن به تلخ بخش حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات ترک گیری ۵/۵ کیلومتر از ۱۳ کیلومتر این محور به اتمام رسیده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به بارش های اخیر در این منطقه و پر آب شدن ترک ها، امکان ادامه اصلاح مسیر و اتمام ترک گیری باقی مانده محور  به تاخیر افتاده است.

 

کریمی افزود: روکش نهایی آسفالت جاده محور رباط سنگ به کدکن از محدوده روستای اکبر آباد تا جوادیه، حدود چهار کیلومتر به اتمام رسیده و بارش های اخیر در این منطقه به لحاظ زمانی ادامه فعالیت پیمانکار را به تعویق انداخت.

 

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه در ادامه از آغاز عملیات جاده روستای سرهنگ به حصار یزدان در همین منطقه خبر داد و افزود: با پیگیری های مکرر همه دستگاه های متولی تمام تلاش خود را برای به سازی و رفع مشکلات جاده ای مربوط به محور های منتهی به کدکن و رباط سنگ را صورت داده  و امیدواریم با اتمام این پروژه ها، نارضایتی مردمی در این خصوص به حداقل برسد.

 

انتهای پیام/