به گزارش صبح توس؛ ابوالقاسم باقري صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پي وقوع دو فقره سرقت دوچرخه در يكي از مناطق اين شهرستان، تيمي از مأموران دايره تجسس كلانتري 12 قائم، دستگيري سارق و يا سارقان احتمالي را در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: مأموران تجسس كلانتري 12 پس از انجام تحقيقات گسترده ميداني و با كمك تصاوير ضبط شده دوربين مداربسته يكي از اماكن همان محدوده، موفق شدند چهره سارقان را كه دو نفر بودند تهيه و در اختيار واحدهاي گشت انتظامي قرار داند.

فرمانده انتظامی کاشمر ادامه داد: مأموران كلانتري 12 روز گذشته در حين انجام گشت در سطح شهر موفق شدند اين دو نفر را شناسايي، دستگير و به‌منظور انجام تحقيقات بيشتر به كلانتري انتقال دهند.

وي خاطرنشان کرد: متهمان كه هردو 22 سال سن دارند در ابتدا منكر هرگونه جرمي بودند ولي پس از مواجهه با مستندات تصويري پليس، ناگزير لب به بيان حقيقت گشوده و به 14 مورد سرقت دوچرخه از سطح خیابان‌های اين شهرستان اعتراف كردند.

باقری در ادامه تصريح كرد: مأموران كلانتري 12 در ادامه تحقيقات خود موفق شدند يك نفر مال‌خر را كه با متهمان همكاري داشت شناسايي و دستگير و 14 دستگاه دوچرخه سرقتي را از مخفيگاه آن‌ها كشف و ضبط كنند.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر با اشاره به معرفي متهمان به مقام قضايي از شهروندان خواست با رعايت تدابير پيشگيرانه از سرقت، سارقان را در ارتكاب جرم ناكام گذارند.

انتهای پیام/