غلامرضا کاظمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار صبح توس با تشریح امکانات و زیرساخت های ورزشی در این شهرستان گفت: مجموعه ورزشی 22 بهمن دانشگاه آزاد قوچان با 9 هزار مترمربع فضای ورزشی و پنج سالن تخصصی شامل سالن چند منظوره، بدنسازی و کشتی، بدمینتون، تنیس روی میز و ورزش های رزمی ظرفیت بسیار خوب و کم نظیری در حوزه ورزش شهرستان ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: سالن ورزشی چندمنظوره مجموعه ورزشی 22 بهمن قوچان با استانداردهای جهانی ساخته شده و دارای هزار و 400 نفر ظرفیت و اسکوبورد بوده و قابلیت استفاده برای ورزش هایی همچون والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال و.. را دارد.

وی با بیان اینکه سالن بدنسازی و کشتی این مجموعه ورزشی دارای تجهیزات کامل و به روز می باشد، افزود: این مجوعه ورزشی هرساله میزبان مسابقات مختلف استانی و کشوری بوده که در سال گذشته مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی، مسابقات بسکتبال  لیگ برتر شرق کشورو... در این مجموعه برگزار شد.

کاظمی با اشاره به وضعیت سرانه ورزشی این دانشگاه نیز خاطر نشان کرد: سرانه ورزشی دانشگاه آزاد قوچان 2 برابر استاندارد جهانی و 3 برابر استاندارد کشوری می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد قوچان تصریح کرد: باتوجه به بهره مندی از امکانات استاندارد، تجهیزات به روز، خوابگاه و سایر زیرساخت های لازم، آمادگی داریمتا  اردوهای تیم های ملی را در قوچان برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: ایجاد مدرسه تخصصی ورزش، میزبانی مسابقات استانی و کشوری و برگزاری طرح های اوقات فراغت از برنامه های سال جاری این واحد دانشگاهی می باشد.

انتهای پیام/