به گزارش صبح توس؛ سید مهدی حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: شب گذشته یک دستگاه تریلر حامل 18 هزار و 500 لیتر گاز مایع LPG در مسیر بلوار امام رضا (ع) نیشابور واژگون شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی نیشابور افزود: این حادثه زمانی رخ داد که تریلر در حاشیه اتوبان دنده‌عقب حرکت می‌کرد و به علت عدم دید کافی راننده چرخ عقب تریلر در یک گودال افتاد و تریلر واژگون شد.

حسینی اظهار داشت: با اعلام این حادثه بلافاصله دو تیم از آتش‌نشانان ایستگاه‌های یک و دو به محل اعزام شدند و در اقدام اولیه عملیات پیشگیری از حریق را انجام دادند.

وی تأکید کرد: با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور رفت‌وآمد خودروها در مسیر اتوبان تحت کنترل درآمد تا از حوادث احتمالی دیگر پیشگیری شود و سپس دو دستگاه جرثقیل سنگین و یک دستگاه لودر در محل حاضر شدند و کار برگرداندن تریلر با رعایت نکات ایمنی انجام شد.

ایشان در ادامه گفت: خوشبختانه تانکر دچار نشتی نشده بود ولی بااین‌وجود عملیات آتش‌نشانان و سایر نیروهای امدادی و خدماتی حدود پنج ساعت به طول انجامید.

گفتنی است که علاوه بر رئیس سازمان معاونین عملیات، پیشگیری و آموزش از سازمان آتش‌نشانی، دادستان، نیروی انتظامی، پلیس راهور، نیروهای اتفاقات برق، راه و ترابری عمران شهرداری و شرکت نفت نیز در محل حضور داشتند.

انتهای پیام/