به گزارش صبح توس؛ سردار غلامرضا احمدی شب گذشته در همایش ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در خوشاب با بیان اینکه اسرائیل با کشیدن دیوارهایی دور خود تنها در فکر حفظ وضع موجود است اظهار داشت: در حال حاضر نیروهای مقاومت در مرزهای سرزمین اشغالی حضورداشته کوچک‌ترین خطا و تجاوزی را با قدرت پاسخ می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه مدت‌زمان جنگ‌های رخ‌داده بین نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی هرروز کوتاه‌تر شده و هر بار اسرائیل بافت مجبور به قبول آتش‌بس شده است تأکید کرد: این نشان از قدرت گرفتن نیروهای مقاومت افول رژیم صهیونیستی است.

سردار احمدی همچنین با بیان اینکه نه‌تنها اسرائیل که قدرت پوشالی آمریکا نیز رو به افول نهاده است تصریح کرد: آمریکا تمام توانش را برای سرنگونی انقلاب به کار بسته ولی تاکنون به لطف خدا و به پشتیبانی مردم و تدابیر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هیچ کاری نتوانسته انجام دهد.

وی با اشاره به  پرداخت هزینه‌های سنگین توسط آمریکا به برخی از غرب‌زده‌ها برای بزک کردن چهره کریه آمریکا در ایران، تصریح کرد: این دروغی بیش نیست که برجام سایه جنگ را از سر ملت ایران دور کرد، آنچه تاکنون باعث شده سایه جنگ از سر ایران دور شود حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی‌ها ازجمله روز قدس، حضور در راهپیمایی 22 بهمن و لبیک به ندای رهبری است.

فرمانده سپاه علی بن ابی‌طالب در ادامه با بیان اینکه روزگاری ما در مرزهای خود مشغول دفاع بودیم تأکید کرد: قدرت نفوذ ایران سبب شده تا دفاع از اسلام را کیلومترها دورتر از مرزهای جغرافیایی ایران انجام دهیم.

انتهای پیام/