به گزارش صبح توس؛ محمدرضایی با اعلام خبر برگزاری اعتکاف رمضانیه ارکان شجره طیبه صالحین در ده‌پایانی ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در این اعتکاف 125 نفر از اعضای ارکان شرکت کرده‌اند که 60 نفر از این تعداد برادر و 65 نفر را خواهران تشکیل می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های معرفتی قرآنی و آسیب‌شناسی حلقات صالحین از جمله برنامه‌های اجرایی در این اعتکاف خواهد بود تصریح کرد: برنامه به‌صورت فشرده و در سه روز از 6خرداد تا 8خردادماه مصادف با 21تا 23ماه مبارک رمضان در دو مسجد جامع و المهدی برگزار می‌شود.

 

مدیر تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه نفس برگزاری این مراسم آشنا کردن مردم و به‌خصوص جوانان با حقیقت این فضای مبارک و وظایف مهمی است که در آن بر عهده خواهند داشت، به همین جهت معتکفین باید نهایت استفاده و بهره‌برداری از این فضای مبارک را داشته باشند.

 

رضایی با بیان اینکه علاوه بر اینکه در این سه روز ارکان شجره طیبه فرصت مغتنمی برای آشنایی و انتقال تجربیات خود به یکدیگر دارند تأکید کردایامی است که در آن انسان‌ها به مدت سه روز از تمام تعلقات دنیوی خود دل می‌کنند و برای هدفی والا در فضای نورانی مسجد و در میان اجتماع موحدان حضور می‌یابند تا از این ایام مبارک برای آخرت خود توشه‌ای گران‌سنگ برگزیند.

انتهای پیام/