حسین احمدی در گفت‌وگو با صبح توس گفت: فولاد خراسان معین اقتصادی شهرستان‌های نیشابور و فیروزه انتخاب‌شده است و برای حل مشکلات جامعه چندین هدف برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: آموزش به روستاییان باهدف بهره‌وری بیشتر از زمین‌های کشاورزی و کشت و کارهای به روز یکی از برنامه‌های این مجتمع صنعتی است.

مدیرعامل فولاد خراسان افزود: دیگر برنامه اجرا شده مدیریت در زمینه آب است تا بتوانیم از این نعمت خدادادی بیشترین بهره را ببریم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: بررسی راهبردی طرح‌های اقتصادی با استفاده از نخبگان در بخش‌های مختلف دیگر اقدام ما به‌عنوان معین اقتصادی است، همچنین برای اجرای بهتر کمیته‌های چندگانه نیز تشکیل و شروع به فعالیت کرده‌اند.

وی با اشاره به شرایط حساس جامعه و مشکلات اقتصادی تصریح کرد: ما باید با اقدامات جهادی و بسیجی همانند زمان دفاع مقدس در برابر تهاجم اقتصادی علیه کشورمان مقاومت کنیم و نخبگان دراین‌بین می‌توانند تأثیر بسیاری بگذارند.

مدیرعامل فولاد خراسان گفت: همانند زمان دفاع مقدس که تلاش می‌کردیم هیچ‌کدام از تیرهایمان به هدر نرود امروز نیز در مباحث اقتصادی باید همین نگاه را داشته باشیم، منابع آبی کشور با راندمان 30 تا 40 درصد فعالیت می‌کنند که با در نظر گرفتن بهره‌وری، بازدهی بسیار پایین‌تری دارد.

احمدی عنوان داشت: باید منابع بانک‌ها در ایجاد اشتغال و فعالیت‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری شود، نیت ما به‌عنوان معین اقتصادی این است که در راستای فرهنگ‌سازی از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به جایگاه ویژه خبرنگاران در این فرهنگ‌سازی خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه علاوه بر نقش اطلاع‌رسانی می‌توانند خود نیز با توجه به تجربه‌های مختلف و اطلاعات متنوع می‌توانند در حل معضلات کمک فراوانی کنند.

مدیرعامل فولاد خراسان با دعوت از آحاد جامعه برای تعریف پروژه‌های اقتصادی تأکید کرد: افراد علاقه‌مند می‌توانند در حوزه‌های محیط‌زیست، آب، کشاورزی، گسترش آموزش به مردم، پروژه‌ها و طرح‌های خود را ارائه کنند تا از توان همه افراد برای گسترش اهداف خود استفاده کنیم.

انتهای پیام/