به گزارش صبح توس؛ سردار حسینعلی یوسفعلی زاده ظهر امروز در مراسم معارفه مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تربت‌حیدریه اظهار داشت: مقام معظم رهبری چندین سال قبل فرمودند خرمشهرها در پیش روست، لذا برای حضور در میدان‌های مبارزه پیش رو باید متحد و منسجم باشیم.

وی با بیان اینکه نباید مرعوب عملیات روانی دشمن شویم، افزود: اگر سری به نظریات استراتژیست ها، کارشناسان سیاسی و تحلیلگران بزنیم شرایط امروز کشورمان در مواجهه با چالش‌های موجود، سه سناریو دارد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریج کرد: عده‌ای معتقدند در مواجهه با آمریکا درگیری اجتناب‌ناپذیر است و در حال گذر زمان است و عده‌ای می‌گویند تلفن ترامپ به صدا در می‌آید و ایران باحالت عذر خواهانه از وی می‌خواهد که بیا باهم صحبت کنیم. عده‌ای دیگر اما از تداوم همین اوضاع فعلی صحبت می‌کنند.

یوسفعلی زاده بیان کرد: مقام معظم رهبری در جلسه اخیر خود با مسئولان نظام تأکید کردند جنگی رخ نخواهد داد، لذا آزموده را آزمودن خطاست و تنها راهکار و استراتژی نظام اسلامی ایران مقاومت و ایستادگی است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ظرفیت‌ها و آمادگی جمهوری اسلامی نسبت به ۳۷ سال گذشته غیرقابل‌مذاکره است و قطعاً توان ایستادگی داریم و به‌شرط آنکه بر عهدی که بستیم بمانیم.

وی افزود: ادامه راه جریان مقاومت شفاف است و گام‌های استوار، اراده سازش‌ناپذیری، دشمن‌ستیزی و مقاومت می‌خواهد.

یوسفعلی زاده گفت: اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود امکانات و تجهیزات گرفته شود هیچ‌گاه خرمشهر آزاد نمی‌شد و چنانچه از مرگ می‌ترسیدیم باید از این قطعه کشور چشم‌پوشی می‌کردیم.

رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: وقتی ما در مدرسه‌هایمان با نوای ساسی مانکن رقصیدیم؛ می‌شکنیم و نبایستی در شرایط کنونی فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس را از یاد ببریم.

گفتنی است در پایان این جلسه؛ باقر زاده به‌عنوان نماینده مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در تربت‌حیدریه معرفی شد.

 

انتهای پیام/