به گزارش صبح توس؛ علی رستمی صبح امروز در دومین جلسه شورای اداری تربت‌حیدریه اظهار داشت: پس از خروج آمریکا از برجام تبلیغات هدف‌دار و جهت‌دار امپراتوری رسانه‌ای غرب علیه جمهوری اسلامی با همان بهانه‌های حضور منطقه‌ای، حقوق بشر و نارضایتی‌های داخلی را آغاز کرده است.

 

وی تصریح کرد: این جهت‌دهی‌ها در سه هفته اخیر منتهی به اردیبهشت شدت بیشتری گرفت و با عملیات روانی چندلایه‌ای دوقطبی جنگ و صلح را مطرح کردند و حتی با راه‌اندازی ناو خود و گزارش طی مسیر آن خواستند تا جمهوری اسلامی از مواضعش کوتاه بیایید.

 

رستمی خاطرنشان کرد: امروز به لطف شبکه‌های اجتماعی تا سطح داخلی این عملیات روانی اطلاع‌رسانی شد، اما خیلی به بدنه اجتماع پمپاژ نشد.

 

معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه گفت: متأسفانه برخی رسانه‌های داخلی بدون پشتوانه و راستی آزمایی، هم‌نوا با امپراتوری رسانه‌ای غرب در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند، غافل از آنکه این پمپاژ رسانه‌ای استکبار برای باج‌خواهی از کشورهای عربی است.

 

وی بیان کرد: امروز خوشبختانه با اجماع سران قوا تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا، استراتژی نظام اسلامی بر اساس دانش و تجربه به‌دست‌آمده ایستادگی و مقاومت است، لذا نباید مرعوب امپراتوری رسانه‌ای غرب بشویم و به اظهارنظرهای کارشناسان و تئوریسین‌ها توجهی داشت.

 

فرماندار تربت‌حیدریه اظهار کرد: امروز در شرایطی که مدیران به‌عنوان سخنگوی نظام باید اهل تحلیل و فهم این‌گونه موضوعات باشند، متأسفانه برخی فریب این عملیات روانی را می‌خورند لذا تقاضا داریم مدیران نهادها و ادارات بر اساس عمق موضوع تحلیل و سخن درست ارائه و فضای واقعی را برای مردم تشریح کنند.

 

وی گفت: ما در این گردنه‌های سخت و دشوار قبلاً قرار داشتیم و آنچه امروز در سطح سران تصمیم گرفته‌شده قطعاً راهگشاست.

انتهای پیام/