به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان خلیل‌آباد با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با مسئولان نظام اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند که گزینه قطعی مردم ایران در مواجه با دشمنی‌های دشمن اصلی یعنی آمریکا، قطعاً مقاومت در تمام زمینه‌های فرهنگی سیاسی اقتصادی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همیشه موافق مذاکره با آمریکا نبودند و در برخی از موارد که مسئولان به دنبال مذاکره بودند همراهی کردند، خاطرنشان کرد: بی‌ثمر بودن مذاکره با دولت آمریکا برای ملت ایران، نیت پلید آمریکا از مذاکره و... نیز از دلایل سم بودن مذاکره با آمریکا است.

خطیب جمعه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال این است که فرصت کشی و وقت‌کشی داشته باشد تا به اهداف خود برسند، تصریح کرد: آمریکا غیرقابل اعتماد است و نمی‌توانیم به استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اعتماد داشته باشیم‌ و آمریکا در طول این چند سال همواره دشمن ملت ایران بوده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا مأمور به خدمت به رژیم صهیونیستی و تأمین امنیت این رژیم است، اذعان کرد: مطمئناً جنگی اتفاق نمی افتد و ترامپ در یک جلسه خصوصی و محرمانه این را بیان کرد که ما نمی خواهیم‌ رویارویی با ایران اسلامی داشته باشیم.

ناهیدی با تأکید بر اینکه آرایش جدید آمریکا برای جنگ روانی و ایجاد ترس و رعب در ملت ایران است، عنوان کرد: ستون پنجم دشمن در داخل، با شمردن ادوات نظامی دشمن به دنبال ایجاد ترس و رعب در میان مردم و منحرف کردن ذهن مردم از موضوعات اصلی کشور هستند.

وی همچنین در پایان تشریح کرد: برجامی که به مانند یک کشتی به‌گل‌نشسته است هنوز برخی سوار بر این کشتی هستند و از برجام دفاع می‌کنند و نمی خواهند مردم از این به گل نشستن اطلاع پیدا کنند.

انتهای پیام/