به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابیطالب شهر رشتخوار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت روزه داران در ایام ماه مبارک رمضان با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی مردم، با درخواست از دقت بیشتر مسئولین در جهت توزیع این کالاها، گفت: برخی اوقات شرایط اقتصادی به گونه ای است، که باید صبر داشته باشیم، وقتی مشکلی در جامعه است ما هم نباید به مشکل اضافه کنیم اعتکار و طمع یکی از دلایل به وجود آمدن مشکلات در کشور است.

 

امام جمعه رشتخوار در ادامه با اشاره به بحث مسیر جاده ای تربت حیدریه، رشتخوار به خواف نیز، گفت: مسئولین به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند چرا که جز موارد ضروری است که باید در اولویت کار قرار بگیرد، مسئولین باید به دنبال درد مردم و حفظ جان مردم باشند.

 

وی در ادامه همین مطلب با اشاره به مشکلات مسیرجاده ای این شهرستان، افزود: مسئولین باید نسبت به این مسئله اهتمام بیشتری داشته باشند، عرض کم جاده و تردد بالای وسایل نقلیه سنگین در مسیر جاده ای شهرستان رشتخوار به تربت حیدریه و خواف یکی از موارد ضروری و خواسته های بحق مردم در این شهرستان ها است.

 

حجت الاسلام جهانشیری همچنین در رابطه با وضعیت و مسئله برجام نیز، گفت: این کشتی در گل نشسته دیگر توانی برای رفتن ندارد و عده ای هنوز علاقه پیاده شدن از آن را ندارند، مقام معظم رهبری این سکاندار همیشه بیدار اسلامی فرمودند، بحث مذاکره با آمریکا سم است، کسانی که دنبال مذاکره با آمریکا و امتیاز دادن به دشمن هستند افرادی هستند که از اول انقلاب ترسو بودند.

 

وی با تاکید بر اینکه  امروز با اتکای به توان داخلی و جوانان این مرز و بوم نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم، افزود: با توجه به افتخارات و امدادهای غیبی که در طول چهل ساله انقلاب اسلامی و شجاعتهای جوانان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس ... داشته‌ایم هیچ نیازی نیست امروز ما پای میز مذاکره برویم و امتیازی به دشمن بدهیم، هیچگاه این کار را نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/