به گزارش صبح توس؛ سومین جلسه شواری اداری شهرستان رشتخوار صبح امروز با محوریت معارفه بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان در رابطه با جایگاه و  فضیلت این ماه، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان درهای رحمت الهی باز و شیطان در قل و زنجیر است،ما باید از این فرصت ها استفاده کنیم و با خلوص نیت خودسازی کنیم، ما اگر روزه بگیریم علاوه بر رعایت و اجتناب از خوردن و آشامیدن باید اعضا و جوارح ما و قلب ما نیز روزه باشد.

 

امام جمعه رشتخوار با اشاره به شرایط کنونی کشور و ادامه دشمنی‌های دشمن با ایجاد تحریم، خطاب به مسئولین در این شهرستان، گفت: امروز شرایطی است که ما دشمنان زیادی داریم، مسئولین ما باید امروز آمادگی لازم را در  جهت مقابله با حرکت های دشمن داشته باشند.

 

در ادامه این مراسم خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار نیز ضمن گرامیداشت ایام پرخیر برکت ماه رمضان و آرزوی طاعات و عبادات روزه داران در این ماه با اشاره به اهمیت رونق تولید در کشور، گفت: مهمترین دغدغه ما در سال جدید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بحث رونق تولید است.

 

وی در ادامه افزود: اگر ما امروز با اتکای به توان داخلی اقتصاد مقاومتی را در کشور احیا کنیم، هیچ بیم و ترسی از تحریم‌های ظالمانه دشمن نخواهیم داشت.

 

عرب با تاکید بر این که دشمن همچنان در حال برنامه ریزی برای تحریم و جنگ اقتصادی علیه کشور است، افزود: رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران همواره وحدت کلمه بوده و است، همانطور که در این چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، این انقلاب تمام برنامه ها و معادلات دشمن را با وحدت بر هم زده است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز با خدمت صادقانه و رویکرد جهادی ما می‌توانیم خادمین خوبی برای مردم باشیم، گفت: همه ما باید پاسدار انقلاب باشیم خدمت صادقانه به مردم کمتر از جنگیدن در میدان نبرد نیست، امروز با وجود برخی از تحریم‌ها در کشور متاسفانه برخی به دنبال بازار زر اندوزی خود با احتکار و گران کردن کالاهای اساسی مردم به عنوان سرباز پیاده نظام در زمین دشمن بازی می کنند.

 

انتهای پیام/