به گزارش صبح توس؛ فرزاد فتاحی صبح امروز در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی در هتل پارس مشهد اظهار داشت: برگزاری انتخابات در سلامت از اهداف ما است و تلاش هیئت فوتبال خراسان رضوی مبنی بر سالم برگزار کردن انتخابات است و اگر اعتراضی باشد تا قبل پایان مجمع بررسی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: روزهای بزرگی برای فوتبال استان در پیش است و امیدواریم پدیده شهر خودرو موفق به کسب سهمیه آسیایی برای اولین بار در استان خراسان رضوی شود و همه باید تلاش کنیم تا با همدلی بین پیشکسوتان و همه اعضای فوتبال موفق به پیشرفت این ورزش در استان شویم.

فتاحی اذعان کرد: تکمیل استادیوم ثامن الائمه(ع) مشهد با سرعت بالا شروع شده، کاشت چمن و اسکوبورد و گازکشی انجام شده و تا ماه شهریور شاهد بهره برداری از مجموعه ثامن خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به لطف ریاست فدراسیون فوتبال با احداث حدود 100 زمین چمن مصنوعی موافقت شده و استادیوم‌هایی نیز در سطح استان تا انتهای سال به بهره برداری خواهد رسید. امیدواریم هرکسی ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی را برعهده می‌گیرد توجه ویژه‌ای به شهرستان‌ها داشته باشد و توجه بسیاری به این بخش باید در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/