به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مروی شب گذشته در حاشیه طرح ضیافت افطار آستان قدس رضوی در مساجد حاشیه شهر مشهد، اظهار کرد: هر شب از ماه رمضان بیش از 1500 غذای گرم در مناطق حاشیه شهر مشهد توزیع می شود.

وی افزود: بیش از دو میلیون افطاری ساده در بین ۳۷۵ مسجد حاشیه شهر مشهد با مشارکت نمازگزاران و ائمه جماعات در طول ماه رمضان توزیع خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین مروی ابراز کرد: علاوه بر مساجد بیش از 15 هزار بسته غذایی در بین محرومان و مستضعفان حاشیه شهر مشهد و روستاهای استان خراسان رضوی توزیع می‌شود.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: همچون گذشته بیش از یک میلیون و پانصد هزار بسته افطاری در بین صفوف نماز حرم مطهر توزیع می‌شود و هرشب بیش از دو هزار زائر و مجاور از طریق سامانه نعیم رضوان میهمان ضیافت افطار در دو میهمانسرا خواهند بود.

همچنین در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در منزل تعدادی از محرومان منطقه حاضر شد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

تولیت آستان قدس رضوی در پایان ضمن حضور در منزل شهید محمد رضا خاوری از شهدای فاطمیون، با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار تصریح کرد: خوشا به حال شهدا که چنین توفیقی نصیبشان شده و در راه خدا جانشان را فدا کردند و خوشا به حال شما پدران و مادران شهدا که چنین فرزندانی را تربیت کردید و امانتی که دست شما بود به بهترین وجه در دفاع از مکتب و دین خدا برگرداندید.

انتهای پیام/