به گزارش صبح توس؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی حکمی مجتبی شاکری را که پیش از این سکاندار فرمانداری خلیل‌آباد بود، به عنوان فرماندار بردسکن منصوب کرد.

در پی بخشنامه وزارت کشور مبنی بر کناره‌گیری نیروهای بازنشسته از پست‌های مدیریتی، خدمت هشتمین فرماندار بردسکن در مردادماه سال گذشته در این شهرستان پایان یافت و باگذشت 9 ماه از اداره شدن فرمانداری بردسکن توسط سرپرست، با پیشنهاد استاندار خراسان رضوی، وزیر کشور در حکمی مجتبی شاکری را به سمت فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.

با ارتقای بردسکن از سال 1374 به شهرستان، تاکنون 8 فرماندار و 3 سرپرست بر صندلی فرمانداری بردسکن تکیه زدند و شاکری نیز نهمین فرماندار این شهرستان است.

مجتبی شاکری پیش‌ از این فرماندار خلیل‌آباد بوده و سوابقی همچون معاون فرمانداری بردسکن، بخشدار مرکزی در شهرستان‌های تایباد و بردسکن را در کارنامه خود دارد.

 

در حكم وزیر کشور خطاب به مجتبی شاکری آمده است:

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان بردسکن منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" موفق باشید.


انتهای پیام/