علی شکفته در گفتگو با خبرنگار صبح توس در پاسخ به سوالی پیرامون تخلفات مالی یکی از پیمانکاران شهرداری قوچان اظهار داشت: طبق اسناد و مدارکی که به دست آوره ایم پیمانکار آرامستان قوچان تخلفات مالی داشته و بنده با سند و مدرک آن را تایید می کنم.

وی با اشاره به جزییات این تخلفات ادامه داد: در حال حاضر بررسی ها برای روشن شدن ابعاد مختلف این تخلف ادامه دارد اما آنچه که تاکنون اثبات شده است در بخش آمار فروش قبور و گزارش پیمانکار اختلافات زیادی وجود دارد و همچنین در موارد متعددی از شهروندان بیش از تعرفه مصوب مبالغی دریافت شده است.

وی افزود: در حال حاضر این پرونده در قالب نامه ای به حراست مجموعه شهرداری گزارش شده است و از سوی حراست نیز به یکی از واحدهای نظارتی ارجاع شده و منتطر پاسخ نامه ها و این پیگیری ها می باشیم.

عضو شورای شهر قوچان تصریح کرد: متاسفانه کم کاری ها از سوی شهرداری قوچان بوده است که به خوبی این موضوعات را پیگیری نکرده است.

شکفته در پاسخ به احضار تعدادی از مسئولین شهرداری قوچان به دادسرا نیز خاطر نشان کرد: از زمان ورود سازمان بازرسی موضوعاتی همچون دریافت مبالغ و وجوهی بعنوان شب کاری، اضافه کاری و.. مطرح شده و پرونده هایی نیز تشکیل شده است اما گزارشی از نتایج و جزئیات آن به شورای شهر ارسال نشده است.

انتهای پیام/