اسماعیل حاتمیان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه، شهرستان رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار صبح توس با تاکید بر اینکه وقف چشمه همیشه جاری است، گفت: همزمان با آغاز سال 98، مردم خیر و نیک اندیش شهرستان رشتخوار در اقدامی خداپسندانه 2 وقف جدید به ارزش بیش از 220 میلیون ریال را به ثبت رساندند.

وی در ادام افزود: در اولین اقدام خیرخواهانه در سال جدید و به نیت توسعه مسجد امیرالمونین (ع) در روستای براکوی رشتخوار، آقای علی اکبر علیرضایی با اهدای 360 متر زمین به ارزش بیش از 120 میلیون ریال به جمع خیرین نیک اندیش شهرستان پیوست.

حاتمیان با تاکید بر اینکه مردم نیک اندیش این شهرستان پیوسته در جهت اقدام خیرخواهانه وقف قدم بر می دارند، گفت: در دومین وقف صورت گرفته در سال 98 با همت و تلاش مسئولین روستای کریم آباد شهرستان رشتخوار یک قطعه زمین به متراژ 300 متر مربع و به ارزش بیش از 100 میلیون ریال در جهت ساخت حسینیه 5 تن این روستا وقف شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشتخوار همچنین از کار ترمیم و باسازی مسجد پیامبر اکرم(ص) و مسجد حسینیه شهر رشتخوار خبر داد و افزود: کار باسازی و جانمایی محراب و کتیبه در مسجد پیامبر اکرم(ص) شهر رشتخوار و کاشی کاری سردرب ورودی مسجد حسینیه شهر رشتخوار از محل موقوفات حاجی خان یاور به همکاری هیئت امنای این مسجد انجام شد.

انتهای پیام/