محمدمحسن مصحفی در گفت‌وگو با  خبرنگار صبح توس با اشاره به اقدامات متعدد معاونت اجتماعی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد همزمان با فرارسیدن نیمه‌شعبان اظهار کرد: اقدامات شاخصی در سطح شهر به‌منظور زیباسازی و برگزاری جشن ایام ولادت حضرت مهدی(عج) توسط مدیریت امور هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد انجام شده است.

معاون اجتماعی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بر همین اساس، از نصب 5 هزار شعله ریسه نوری در قالب 100 رشته نوری به متراژ 2500 متر در مناطق مشهد خبر داد.

وی افزود: نصب و اکران 100 هزار متر ریسه رنگی در سطح شهر و همچنین 3هزار و 200 عدد پرده آویز ستونی با رنگ‌های سبز و زرد و آبی و قرمز از جمله اقدامات این معاونت در راستای آذین‌بندی و فضاآرایی شهر محسوب می‌شود.

مصحفی از نصب ۲۰۰ عدد سه پایه مهتابی نیز در میادین اصلی شهر خبر داد و گفت: علاوه بر این تعداد یک هزار و 200 عدد پرده بیرقی در آیلندهای میانی خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی نصب و اکران شده است.

وی با اشاره به توزیع یک هزار عدد پرچم بیرقی به‌منظور نصب بر سر مغازه‌ها، اظهار کرد: کلیه اقدامات لازم برای آماده‌سازی و اکران ۱۲ سازه پارچه‌ای به شکل شمسه در معابر اصلی خیابان احمد آباد، میدان آزادی، میدان راه‌آهن، میدان غدیر و ... به انجام رسیده است.

به گفته معاونت اجتماعی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، در این راستا هفت تشکل مذهبی برتر در سطح شهر همچون مهدیه مشهد، مسجد امام باقر(ع) واقع در قاسم‌آباد و مجمع بقیه‌الاعظم در خیابان حر نیز با ریسه‌های نوری و پارچه‌ای آذین‌بندی شده است.

انتهای پیام/