به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در دیدار با کارکنان تیپ 177 متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصر اصفهانی که به مناسب 29 فروردین در حسینیه مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار کرد: امروز پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن به هراس افتاده و همه این آشفتگی بدان خاطر است که شاهد استقبال بی‌نظیری از تفکر حکومتی انقلاب اسلامی در جهان اسلام هستیم.

وی تصریح کرد: اگر امروز می‌بینید که رئیس‌جمهور سفیه آمریکا یک‌نهاد مردمی و برآمده از قانون اساسی کشور را تروریست می‌خواند بیانگر عجز و ناتوانی در برابر این نهاد انقلابی و درمجموع نظام اسلامی است که با این اقدامات بر ذلت خود نیز صحه گذاشته است.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی در ادامه به موضوع زمینه‌سازی ظهور و انتظار فرج اشاره کرد و افزود: یکی از ابعاد مهم زمینه‌سازی برای ظهور و همچنین انتظار فرج رشد و ارتقای توان نظامی و بازدارندگی دفاعی است که در مقابل، دشمنان خدا از این اقتدار نیز دائم در هراس باشند.

عصمتی خاطرنشان کرد: این اقتدار ابعاد مختلفی دارد که در مرحله نخست نیروی انسانی مؤمن، متعهد و متخصص با امکانات و تجهیزات است که قبل از آن توجه به خدا و معنویت و اصلاح رابطه بین انسان و خدا نیز در اولویت قرار دارد.

امام‌جمعه تربت‌حیدریه از ولایت مداری و ولایت‌پذیری به‌عنوان رکن دیگر اقتدار یادکرد و بیان داشت: امروز عامل مهم اقتدار و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی آن نعمت و موهبت بزرگ الهی یعنی ولی‌فقیه است که تحت فرماندهی آن معظم له نیروهای مسلح با اتحاد و همدلی نظم و امنیت و کمک‌رسانی به مردم را در دستور کار خود قراردادند.

تیپ 177  متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصر اصفهانی در خرداد سال 90 از لشکر 77 پیروز ثامن‌الائمه (ع) خراسان جداشده و مأموریت خود را به‌صورت مستقل پی گرفت.

انتهای پیام/