به گزارش صبح توس؛ سردار یعقوبعلی نظری امروز در آیین افتتاح پایگاه بسیج دانشجویی جهان اسلام و تجمع دانشجویان غیر ایرانی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: نخستین خروجی جبهه مقاومت سطح فکری و اندیشه‌‌ای جوامع، در ارتباط با فلسطین و ایجاد روز قدس رقم خورد.

وی بیان کرد: به همین علت بدیهی است که دشمن دست‌بردار نبوده و نیست و ما شاهدیم که در مقابل انقلاب در طول این 40 سال، ترفندهای مختلفی را اجرا کردند، که خوشبختانه همه نقش بر آب شد.

نظری تأکید کرد: حتماً انقلاب اسلامی برای گسترش اندیشه‌های ناب خودش و درعین‌حال حفاظت از دستاوردها، یک‌نهاد و تشکیلاتی را از جنس خودِ انقلاب، البته مبتنی بر جوامع مردمی نیاز داشت؛ به همین علت سپاه در ابتدای انقلاب شکل گرفت.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) سپاه را تجلی قدرت مادی و معنوی و نماینده تمام جوامع اسلامی دانست و ابراز کرد: هر جا که ارزش‌ها مورد تهدید دشمن قرار گیرد و هر جا که مظلومی فریادی داشته باشد، سپاه حضور می‌یابد.

وی بر ایستادگی در مقابل استکبار تأکید و تصریح کرد: خدا را شاکریم که بعد از 40 سال، جبهه مقاومت را پویا و متشکل از همه جوانان کشورهای اسلامی می‌بینیم و بدیهی است که دنیای غرب و خاصه جهان استکبار باید عصبانی باشد که امید به خداوند از این عصبانیت خواهند مُرد.

نظری ضمن تأکید بر این موضوع که همه این تهدیدها را تبدیل به فرصت خواهیم کرد؛ بیان کرد: امروز ارتباط معنوی ملت ایران با مردم عراق، افغانستان، لبنان، یمن و فلسطین را ببینید؛ این دلدادگی در پرتو تفکرات انقلاب اسلامی میسر شده است.

وی بابیان اینکه سپاه همچنان پرچم‌دار خواهد بود؛ گفت: سپاه  سینه خود را در مقابل دنیای استکبار سپر و از همه دستاوردهای اسلام دفاع خواهد کرد.

گفتنی است؛ امروز پایگاه بسیج دانشجویی جهان اسلام با حضور سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی، هادی باادب مسؤول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی و جمعی از مسؤولان دانشگاه آزاد و دانشجویان ایرانی، عراقی و افغانستانی در دانشکده مهندسی این دانشگاه افتتاح شد.

انتهای پیام/