عیسی صفری در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز ۲۰ گروه جهادی متشکل از اقشار مختلف مردم و بسیجیان به روستاهای سیل زده این شهرستان برای خدمت رسانی به مردم این روستاها اعزام شدند.

 

فرمانده سپاه سرخس با تاکید بر اینکه مدیریت این گروه های جهادی برعهده بسیج سازندگی سپاه سرخس است، افزود: هم اکنون در روستای سیل زده چاله زرد سرخس، ۴۰ نفر از کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس و ۶۰ نفر از بسیجیان عزیز در قالب گروه های جهادی مشغول خدمت رسانی به مردم این روستا هستند.

 

وی به فعالیت گروه های جهادی بسیج در روستای سیل زده صمدآباد سرخس اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۸۵ نفر از بسیجیان و ۱۵ نفر از کارکنان هنگ مرزی سرخس در قالب گروه های جهادی به مردم این روستا نیز خدمت رسانی می کنند.

 

صفری با اشاره به اینکه در تلاشیم تا چند روز آینده وضعیت مردم در روستاهای سیل زده شهرستان به حالت پایدارتری برسد، تصریح کرد: لایروبی و نظافت منازل مردم، بازگشایی معابر فرعی روستا، جمع آوری اجساد احشام تلف شده با همکاری شبکه دامپزشکی، خارج کردن اسباب و اثاثیه مدفون و جمع آوری نخاله های ساختمانی از جمله فعالیت های گروه های جهادی در روستاهای سیل زده این شهرستان است.

انتهای پیام/